Анна Корнута: «Дуже засмучена тим, що не пройшла до фіналу»

273
 
Анна Корнута їхала у Сопот, маючи досвід виступу на літньому чемпіонаті світу-2013, але планетарна першість в приміщенні була першою в її кар’єрі. На жаль, відразу ж пробитися до фіналу українці не вдалося. 6,35 м, показаних нею, для виконання цього завдання було недостатньо.

 
«Показала зовсім не такий результат, на який розраховувала. Ніби була в хорошій формі, але ні собі, на мамі з тренером (Марина Омельченко. – Прим. авт..) не зробила подарунок на 8 березня, – не приховувала розчарування Анна. – Будемо робити висновки, дивитися, що було не так і прагнутимемо більше таких помилок не припускатися.
 
Мені допомагав Анатолій Бойко. І він теж казав, що все добре, але потрібно все робити сміливіше, дотримати стрибок, швидше бігти кінцівку. Явних помилок не було. Я і сама не розумію, що не так Прокручую все в голові – і нічого. Інколи я ставлю неправильно стопу, роблю трішки не ті рухи, але цього разу ніби все було непогано, а результат такий маленький…
 
Що говорила собі після третьої спроби?.. Я була шокована. В заключній спробі ризикнула, сміливіше побігла. Але так хотіла показати результат, що зробила заступ, не зовсім правильно поставила ступню – і виник невеличкий біль у спині. Дуже засмутилася, що не вийшла до фіналу».
Текст: ФЛАУ
Фото: Валерій БІЛОКРИЛ
Попередня статтяОльга Голодна і Галина Облещук – про кваліфікацію зі штовхання ядра
Наступна статтяВіктор Кузнецов: «Фінал з потрійного стрибка часто дуже відрізняється від кваліфікації»