Підтримаймо Богдана Бондаренка й Анну Мельниченко в боротьбі за звання «Герой українського спорту»!

228
23 квітня країна дізнається імена «Героїв спортивного року-2013». Голосування в 12 номінаціях відбулося 1 квітня. Вирішальний вибір робили представники Української Академії спорту. Але в виборі одного Героя може взяти участь кожен з нас.

 
«Народний вибір» стосується номінації «Герой українського спорту». На перемогу в ній претендують відразу двоє легкоатлетів – Богдан Бондаренко й Анна Мельниченко.
 
Богдан Бондаренко у 2013 році виграв чемпіонат світу зі стрибків у висоту, командний чемпіонат Європи, «Діамантову лігу», встановив національний рекорд України, був визнаний найкращим легкоатлетом Європи-2013 та увійшов до трійки найкращих легкоатлетів світу за підсумками року.
 
Анна Мельниченко почала сезон з «бронзи» на чемпіонаті Європи в приміщенні з п’ятиборства, потім стала чемпіонкою світу з семиборства і завершила рік перемогою на турнірі Decastar у Таленсе. Українку було визнано найкращою багатоборкою світу 2013 року. А нещодавно на церемонії «Людина року» вона отримала нагороду «Найкращий спортсмен року».
 
Суперниками Анни й Богдана за звання «Герой українського спорту» будуть борець Ібрагім Алдатов, біатлоністка Олена Підгрушна та шаблістка Ольга Харлан.
 
Підтримати Анну або Богдана можна, проголосувавши на офіційному сайті НОК України (www.noc-ukr.org) та у групах «НОК України/Олімпійська команда» в соціальних мережах: «Вконтакте» (https://vk.com/olympicua), «Facebook» (https://www.facebook.com/olympicua) та «Google+» (https://plus.google.com/+OlympicUA).
 
Нагадаємо, що Бондаренко претендує також на звання «Найкращий спортсмен року», Мельниченко – «Найкраща спортсменка року» та «Сенсація року». А в номінації «Найкращий тренер року» вболіваємо за наставника Богдана та чемпіонки Європи зі стрибків у висоту серед юніорок Катерини Табашник Віктора Бондаренка.