У Києві завершився юнацький чемпіонат України

245
У Києві, на НСК «Олімпійський», завершився юнацький чемпіонат України з легкої атлетики. Турнір відбувався за підтримки «Самсунг Електронікс Україна Компані». Другий день чемпіонату пройшов без дощу, і юні учасники змогли на всі сто відсотків насолодитися змаганнями на красені-стадіоні.

 
Павло Безніс і Олександр Малосілов подарували всім присутнім захопливу дуель у секторі для потрійного стрибка, яка триває з минулого року. До заключної спроби не було відомо, хто ж зі спортсменів переможе. Вперед виходив то один, то інший атлет. У шостій спробі Малосілов усе ж випередив Безніса, приземлившись на позначці 15,89 м. Павло з результатом 15,54 м другий.
 
Змінити дисципліну з бігу на 100 метрів на 400 метрів з бар’єрами і виграти юнацький чемпіонат України? Немає нічого легшого. Але не для кожного атлета, а лише для Яни Хабіної. Більше того, ця дівчина перейшла на бар’єрний біг по колу лише два місяці тому, проте і цього виявилося достатньо для чемпіонського титулу – 1.01,54 хв. Серед юнаків змагання виграв Микита Чесак (52,38 с). Олександр Клопенко фінішував другим (52,59 с).
 
Джойс Коба – справжній універсальний боєць. Вона може чудово виступити як на дистанції 400 метрів, так і на 100- та 200-метрівці. Цього року Джойс вирішила зробити ставку на 200 метрів і не залишила суперницям жодного шансу – 24,26 с.
 
Справжньою господаркою сектору для стрибків у висоту себе відчувала Юлія Левченко. Дівчина, у першу чергу, змагалася з собою та планкою. Остання їй підкорилася на висоті 1,80 м.
 
Напружена боротьба велася в секторі для метання списа. Олександр Звіздецький (66,85 м) виграв у Олександра Козубського лише 25 см. Цікаво й те, що атлети тренуються в одній групі і в одних тренерів. Захар Міщенко замкнув трійку призерів (65,75 м).
 
Максим Пасевін надзвичайно впевнено виграв дистанцію 2000 метрів з перешкодами. Романа Фесенка він випередив на 5,42 с – 6.11,03 хв. У змаганнях дівчат поза конкуренцією була Ірина Племянник. Вона стала єдиною, кому вдалося вибігти з семи хвилин – 6.54,80 хв.
 
У другий день завершили змагання багатоборці. Ярослав Богдан виграв десятиборство з сумою 5851 очко, а Аліна Шух не знала рівних з семиборства (5713).
 
19 травня, під час засідання Виконкому ФЛАУ, буде затверджено склад команди, яка візьме участь у європейському відборі на ІІ юнацькі Олімпійські ігри.
Фото: Віктор Ковальчук, для ФЛАУ
Попередня статтяДмитро Булатов нагородив легкоатлетів орденами за виступи на Всесвітній Універсіаді
Наступна статтяОльга Скрипак і Дмитро Лашин – чемпіони України з бігу на 10000 метрів