У березні відбудуться Установчі збори Громадської ради при Мінмолодьспорту

221
19 січня 2015 року відбулося перше засідання Ініціативної групи з формування Громадської ради при Міністерстві молоді та спорту України.
 
Участь у засіданні взяли перший заступник Міністра молоді та спорту Ігор Гоцул, заступник Міністра – керівник апарату Євген Баженков, заступник Міністра Сергій Митрофанський, радник Міністра Павло Булгак, члени Ініціативної групи.
 
Відкриваючи засідання Ініціативної групи, перший заступник Міністра молоді та спорту Ігор Гоцул зазначив, що Громадська рада повинна формуватися на засадах відкритості та прозорості, стати ефективним дорадчим органом при підготовці найважливіших рішень з основних напрямів діяльності Міністерства.
 
Заступник Міністра Сергій Митрофанський звернув увагу присутніх, що проведення конкурсу з визначення проектів, розроблених всеукраїнськими молодіжними та дитячими громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка – можливе лише після формування складу Громадська ради.
 
У свою чергу заступник Міністра – керівник апарату Євген Баженков запропонував формувати Громадську раду пропорційно з числа представників молодіжних громадських організацій та організацій фізкультурно-спортивного спрямування.
 
З метою формування дієвої Громадської ради Радник Міністра Павло Булгак висловив пропозицію щодо необхідності визначення якісних критеріїв оцінки поданих звітів про діяльність громадських організацій, які претендують на участь у Громадській раді. Зокрема, до таких критеріїв він відніс наявність сайту організації, публічних фото і відео-звітів про реалізовані проекти за останній рік, тощо.
 
Ініціативна група прийняла рішення підготувати текст повідомлення для розміщення на
офіційному веб-сайті Мінмолодьспорту щодо проведення Установчих зборів 25 березня 2015 року та вимоги до переліку необхідних документів.
 
Підготовлено за матеріалами Міністерства молоді та спорту України.
Попередня статтяЗі світу по нитці: новини Ріо-2016 та Токіо-2020
Наступна статтяПитання забезпечення фінансування ДЮСШ буде на особистому контролі керівництва областей