Дитяча легка атлетика ІААФ – у Запоріжжі

314
23 квітня 2015 року у Запоріжжі відбувся обласний фінальний етап Всесвітньогонавчального проекту «Дитяча легка атлетика ІААФ»серед вихованців шкіл-інтернатів області.
 
У спорткомплексі «Запоріжсталь» 27 команд змагалися у чотирьох видах програми: командному бігу та ходьбі на витривалість (4 хвилини по колу), естафеті «Формула віражу» (стрибки на точність  + драбинка + слалом + паркани) ,  стрибковому двоборстві (стрибки з місця та стрибки за квадратами) і метальному двоборстві (диск та спис). Також були розіграні нагороди в індивідуальному виді «Зірочки жердини».
 
Усі навчальні заклади були розподілені на три підгрупи: загальноосвітні школи-інтернати I-III ступенів, спеціальні школи-інтернати для дітей з вадами розумового розвитку та спеціальні школи-інтернати для дітей, які мають певні нозологічні захворювання. У підсумку перемоги в змагання здобули, відповідно, Мелітопольська загальноосвітня санаторна школа-інтернат I-IIIступеня, Васильєвська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат та Новомиколаївська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Паросток».
 
Фотогалерею з заходу дивіться на офіційній сторінці ФЛАУ у Facebook.
Попередня статтяАнатолій Кончиц: «У Кіровограді метальні сектори потрібно якнайшвидше привести до ладу»
Наступна статтяДо уваги ЗМІ! Відкрито акредитацію на командний чемпіонат Європи-2015