Школярі в Іллічівську розіграли нагороди чемпіонату України у 4-борстві

229
16-17 травня в Іллічівську на стадіоні «Шкільний» відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед школярів 2002-го року народження та молодших у чотириборстві.
 
Церемонія відкриття змагань почалася з параду команд, кожна з яких складалася з чотирьох спортсменів і тренера, причому більшість областей надіслали на чемпіонат по декілька команд, кожна з яких представляла окремий учбовий заклад. Загалом прибули юні атлети з дев’яти областей України: Дніпропетровської, Харківської, Миколаївської, Хмельницької, Волинської, Луганської, Чернівецької, Закарпатської, Одеської. Виступали також представники сусідньої Молдови.
 
Хлопці змагалися у бігу на 60 м, 800 м, метанні м’яча та у стрибках у довжину. Програма змагань дівчат була майже аналогічною, лише замість 800-метрівки вони долали дистанцію у 500 метрів.
 
У підсумку командну першість у дівчат виграли представниці Харківської області, у хлопців – Хмельницької. У загальному заліку ДЮСШ перемогу святкувала спортшкола з Білгород-Дністровського Одеської області, серед СДЮШОР – одеська обласна школа. В особистому заліку перші місця дісталися одеситці Юлії Гоцуленко (260 очок) та Вадиму Мілошику з Херсону (276).
 
З повними результатами змагань можна ознайомитися за ЦИМ посиланням.
 
Підготовлено за матеріалами видання «Вести Ильичевск».
Попередня статтяУ Миколаєві «висотники» вшанували пам’ять Ігоря Ковпака
Наступна статтяСергій Бубка високо оцінив організацію етапу «Діамантової ліги» в Шанхаї