Школярі в Іллічівську розіграли нагороди чемпіонату України у 4-борстві

190
16-17 травня в Іллічівську на стадіоні «Шкільний» відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед школярів 2002-го року народження та молодших у чотириборстві.
 
Церемонія відкриття змагань почалася з параду команд, кожна з яких складалася з чотирьох спортсменів і тренера, причому більшість областей надіслали на чемпіонат по декілька команд, кожна з яких представляла окремий учбовий заклад. Загалом прибули юні атлети з дев’яти областей України: Дніпропетровської, Харківської, Миколаївської, Хмельницької, Волинської, Луганської, Чернівецької, Закарпатської, Одеської. Виступали також представники сусідньої Молдови.
 
Хлопці змагалися у бігу на 60 м, 800 м, метанні м’яча та у стрибках у довжину. Програма змагань дівчат була майже аналогічною, лише замість 800-метрівки вони долали дистанцію у 500 метрів.
 
У підсумку командну першість у дівчат виграли представниці Харківської області, у хлопців – Хмельницької. У загальному заліку ДЮСШ перемогу святкувала спортшкола з Білгород-Дністровського Одеської області, серед СДЮШОР – одеська обласна школа. В особистому заліку перші місця дісталися одеситці Юлії Гоцуленко (260 очок) та Вадиму Мілошику з Херсону (276).
 
З повними результатами змагань можна ознайомитися за ЦИМ посиланням.
 
Підготовлено за матеріалами видання «Вести Ильичевск».