Сформовано попередній персональний склад та ухвалено проект Положення Комісії позастадіонних видів легкої атлетики ФЛАУ

226
11 липня в приміщенні офісу ФЛАУ відбулося засідання робочої групи Комісії позастадіонних видів легкої атлетики. На ньому були присутні 17 осіб – представники різних напрямків позастадіонних видів.
 
Під час засідання були обговорені усі пропозиції щодо змін у проект Положення Комісії, подані зацікавленими особами – фахівцями у сфері позастадіонних видів легкої атлетики, та ухвалено остаточну редакцію проекту Положення Комісії для подальшого його затвердження на засіданні Ради ФЛАУ (з остаточною редакцією проекту Положення можна ознайомитися ТУТ).
 
Також були обговорені питання щодо календаря змагань ФЛАУ на 2016 рік з позастадіонних видів; сформовано попередній персональний склад Комісії позастадіонних видів легкої атлетики ФЛАУ для подальшого винесення на засідання Ради ФЛАУ та його затвердження (з попереднім персональним складом Комісії можна ознайомитися ТУТ).
 
Окрім цього, велику увагу було приділено безпеці учасників змагань: врегулюванню питань медичних довідок і допуску до участі в змаганнях з метою запобігання нещасних випадків серед атлетів. Зокрема, Ксенія Забродська, яка надає юридичну допомогу у цьому напрямку, розповіла про те, як зараз дані питання регулюються в українському законодавстві, розповіла про досвід інших країн, а також запропонувала свої варіанти внесення змін до законодавства.
Попередня статтяБуклет збірної України для участі в юнацькому чемпіонаті світу
Наступна статтяЮнацький чемпіонат світу-2015. Старт дано