Відбулося відкрите тренування збірної України (ФОТО, ВІДЕО)

320

11 серпня на НСК «Олімпійський» відбулося відкрите тренування збірної України перед від’їздом на чемпіонат світу до Пекіна. Участь у ньому взяли представники бігових і стрибкових видів.
 
Присутні на стадіоні люди могли на власні очі побачити, як відбувається тренування естафетних команд 4х100 метрів, у складі яких призери Олімпійських ігор і чемпіонату світу-2011 Олеся Повх, Наталія Погребняк, Христина Стуй і співавтори рекорду України Еміль Ібрагімов, Сергій Смелик і Віталій Корж. Присутні могли бачити, як тренуються бронзовий призер Олімпійських ігор, чемпіонка світу-2011 з потрійного стрибка Ольга Саладуха, дворазовий срібний призер чемпіонату Європи (400 м, 4х400 м) Ольга Земляк, рекордсмен України з бігу на 400 метрів Віталій Бутрим, срібний призер чемпіонату Європи і бронзовий призер чемпіонату світу у приміщенні зі стрибків у висоту Андрій Проценко. І це далеко не повний перелік тих уже відомих і ще зовсім юних атлетів, які брали участь у відкритому тренуванні. Не менш цікаво у цей час було спостерігати й за роботою тренерів.
 
Відкрите тренування відвідали міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, президент ФЛАУ Ігор Гоцул, генеральний директор Державного підприємства «Національний спортивний комплекс «Олімпійський» Валентин Груздєв, генеральний секретар ФЛАУ Михайло Медведь.
 
 
Провести наших спортсменів на найголовніший старт року завітали журналісти, фотографи й оператори з багатьох українських видань і телеканалів. Їхні статті, інтерв’ю, фото ви можете переглянути у відповідному заході на офіційній сторінці ФЛАУ у Facebook.
 
Завдяки сайту XSPORT усі, хто не був у цей час на стадіоні, мали змогу дивитися пряму відеотрансляцію тренування з прямими включеннями спортсменів, тренерів і офіційних гостей заходу.
 
На момент тренування було підтверджено участь у чемпіонаті світу 51 атлета. Вже ввечері, на зібранні команди стали відомі імена ще п’яти спортсменок, яких затвердила ІААФ, — Вікторії Ткачук і Анни Рижикової (400 м з бар’єрами), Оксани Окунєвої і Юлії Левченко (стрибки у висоту) і Ганни Гацько-Федусової (метання списа). Остаточний склад команди очікується найближчими днями. А тим часом перша група атлетів вирушає до Пекіна вже 13 серпня. Змагальна програма почнеться з 22 серпня.
Попередня стаття30 років легендарному стрибку Рудольфа Поварніцина
Наступна статтяІгор Гоцул: «Розподіл бюджетних коштів відбувається за рейтингом і за результатами виступів спортсменів»