Ігор Гоцул: «Розподіл бюджетних коштів відбувається за рейтингом і за результатами виступів спортсменів»

251

11 серпня, на НСК «Олімпійський» відбулося
відкрите тренування збірної України з легкої атлетики перед від’їздом на чемпіонат світу до Китаю. Одним з питань, яке цікавило журналістів, було фінансування підготовки атлетів до найголовнішого старту року. Поставити його вони могли керманичам спорту в Україні — міністру молоді та спорту України Ігорю Жданову і його першому заступнику, президенту ФЛАУ Ігорю Гоцулу.
 
За словами Ігоря Олександровича, зі свого боку Міністерство молоді та спорту України, в межах існуючого бюджету, забезпечило повне та ритмічне фінансування підготовки до участі збірної у чемпіонаті світу. Це підтвердив й Ігор Гоцул.
 
«Наше спільне завдання полягає в тому щоб створити найбільш комфортні умови аби наші спортсмени разом з їх тренерами могли реалізувати свій потенціал. Легка атлетика отримала все необхідне для цього фінансування від міністерства, і ми вдячні за це», – підкреслив Ігор Євгенович.
 
Під час прес-брифінгу приділили увагу й питанню запровадженого Мінмолодьспортом більш прозорого механізму розподілу бюджетних коштів на види спорту. Однією з федерацій, яка бере участь в експерименті, є саме ФЛАУ.
 
«Цей розподіл відбувається за рейтингом і за результатами виступів спортсменів. Він дасть змогу збільшити суму коштів, що виділяються безпосередньо на підготовку легкоатлетів, які задіяні в збірній. Лідери команди готувалися як в Україні, так і за кордоном. Спортсмени, які ще не входять до когорти найсильніших, мали достатню кількість зборів всередині країни. Зрозуміло, що завжди хочеться більше. В умовах військових дій, в яких нині знаходиться наша держава, ми отримали все, що мали отримати, а тепер маємо це відпрацювати», – наголосив Ігор Гоцул.
Фото: прес-служба НСК “Олімпійський”
Попередня статтяВідбулося відкрите тренування збірної України (ФОТО, ВІДЕО)
Наступна статтяНаталія Погребняк та Віталій Бутрим – найкращі легкоатлети липня в Україні!