Наталія Погребняк та Віталій Бутрим – найкращі легкоатлети липня в Україні!

286
Завершилося голосування по визначенню найкращих легкоатлетів липня в Україні.
 
Нагадаємо, опитування традиційно проводиться серед членів Ради ФЛАУ, представників ЗМІ та вболівальників (у мережі Facebook). Голоси кожної з груп при підведенні підсумків враховувалися як третина усіх голосів.
 
В обох номінаціях перевага лауреата над атлетом, який посів за підсумками голосування друге місце, склала лічену кількість голосів. Отож, найкращим легкоатлетом липня став сумчанин Віталій Бутрим, який на міжнародних змаганнях в Алмати (Казахстан) встановив новий рекорд України у бігу на 400 метрів – 45,01. А найкращою легкоатлеткою минулого місяця визнано харків’янку Наталію Погребняк, яка показала п’ятий результат в історії серед українок у бігу на 100 метрів під час чемпіонату України у Кіровограді (11,09), а також виконала нормативи IAAF на чемпіонат світу-2015 на двох дистанціях – 100 м та 200 м – з особистими рекордами (11,09 та 22,75 відповідно).
 
Зауважимо, що Наталія Погребняк стала першою, кому двічі вдалося здобути звання найкращої легкоатлетки місяця. Адже їй також не було рівних за підсумками червневого голосування.
 
Вітаємо Наталію та Віталія з цим визнанням!
Попередня статтяІгор Гоцул: «Розподіл бюджетних коштів відбувається за рейтингом і за результатами виступів спортсменів»
Наступна статтяФЛАУ протидіє неправомірним легкоатлетичним заходам та захищає інтереси країни доступними для спорту засобами