Свято для «артеківців» від Сергія Бубки й олімпійців

203

12 серпня у міжнародному дитячому центрі «Артек», який розташований в столичній Пуща-Водиці, відбулося традиційне спортивне свято Національного олімпійського комітету України – «Олімпійський день».
 
В урочистому відкритті заходу взяли участь, зокрема, президент НОК України, вце-президент ІААФ Сергій Бубка і легкоатлети Наталія Добринська й Олена Говорова.
 
«Дуже приємно, що проведення цього прекрасного заходу з нагоди заснування Міжнародного Олімпійського комітету давно стало доброю традицією. Щороку Олімпійський день відзначається в усіх куточках нашої країни на центральних площах, парках, таборах відпочинку», – сказав Сергій Бубка.
 
Головний олімпієць країни також відзначив: «Це велике свято спорту дає можливість кожному розділити унікальні та універсальні олімпійські цінності, зробити крок на зустріч здоровому способу життя та відчути себе справжнім олімпійцем».
 
Почавши свято з зарядки, «артеківці» продовжили його участю у символічному забігу. Після цього разом з уславленими олімпійцями і під пильним оком Ліани Копилової змагалися у різноманітних спортивних активностях за програмою Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій «Дитяча легка атлетика». Цінні поради та підтримку учасники змагань отримували від уславленого легкоатлета, віце-президента ІААФ Сергія Бубки.
За матеріалами НОК України