Свято для «артеківців» від Сергія Бубки й олімпійців

260

12 серпня у міжнародному дитячому центрі «Артек», який розташований в столичній Пуща-Водиці, відбулося традиційне спортивне свято Національного олімпійського комітету України – «Олімпійський день».
 
В урочистому відкритті заходу взяли участь, зокрема, президент НОК України, вце-президент ІААФ Сергій Бубка і легкоатлети Наталія Добринська й Олена Говорова.
 
«Дуже приємно, що проведення цього прекрасного заходу з нагоди заснування Міжнародного Олімпійського комітету давно стало доброю традицією. Щороку Олімпійський день відзначається в усіх куточках нашої країни на центральних площах, парках, таборах відпочинку», – сказав Сергій Бубка.
 
Головний олімпієць країни також відзначив: «Це велике свято спорту дає можливість кожному розділити унікальні та універсальні олімпійські цінності, зробити крок на зустріч здоровому способу життя та відчути себе справжнім олімпійцем».
 
Почавши свято з зарядки, «артеківці» продовжили його участю у символічному забігу. Після цього разом з уславленими олімпійцями і під пильним оком Ліани Копилової змагалися у різноманітних спортивних активностях за програмою Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій «Дитяча легка атлетика». Цінні поради та підтримку учасники змагань отримували від уславленого легкоатлета, віце-президента ІААФ Сергія Бубки.
За матеріалами НОК України
Попередня статтяФЛАУ протидіє неправомірним легкоатлетичним заходам та захищає інтереси країни доступними для спорту засобами
Наступна статтяПочинається державний експеримент по збільшенню повноважень спортивних федерацій