Аліна Фьодорова: «Тепер – лікуватися, відновлюватися, готуватися до Олімпіади»

307
Аліна Фьодорова їхала на чемпіонат світу у якості переможниці Кубку Європи. Але у Пекіні її результат розчарував – 5978 очок, 17-е місце. І вболівальників Аліни, і її саму.
 
– Оцінюю свій виступ дуже погано. Але це спорт, і буду сподіватися на краще.
 
– Давайте пройдемося по видам по черзі.
 
– Барєри: зачепилася за перші два бар’єри, ледве добігла. Висота – нормально. На 1.83 невдало приземлилася, і смикнула м’яз. Ядро: снаряд був зручний, добрий, але все-таки коли я роблю махи, спина дається взнаки. І, судячи з усього, від спини пішли усі мої травми. Те, що я боялася на Кубку Європи – ахіллобурсит мій. Якби такий стан був у мене на початку сезону, я б сто відсотків зійшла після ядра. Але так як це головний старт сезону, чемпіонат світу, не хотілося, щоб мене називали туристом, як вже зараз називають Аню Мельниченко. Тому я вважаю, на такому великому старті краще довиступати. Результат, звичайно, низький. Але все-таки я дійшла до кінця. Могло бути й гірше.
 
– Це старі травми, чи вони з’явилися тут?
 
– Ахіллобурсит в мене почався у квітні. Я поїхала у травні в Дакар, погано виступила. Я там окремо висоту стрибала, тому що там взагалі ходити не могла. В середині червня в мене мав бути старт, але я від нього через травму відмовилася. На Кубку Європи хвилювалася, щоб мої ахілли не запалилися, але на щастя там було нормально. Але тут, як бачите… Сил в мене дуже багато, почуваю себе класно, акліматизувалася. Але на жаль ці травми… Ось і зараз після фінішу 800-метрівка кульгаю – болить нога.
 
– Якщо подивитися на результати суперниць, за умови гарного самопочуття, за що могли б тут боротися?
 
– Якби було все добре, вважаю, в десятку точно можна було входити.
 
– Ви планували у вересні брати участь у великих змаганнях з багатоборств.
 
– Вже не знаю. На стільки загострилася травма. Скоріш за все, буду пропускати. Попереду олімпійський рік, думаю, буду лікуватися, відновлюватися, цілеспрямовано готуватися до Олімпіади, щоб там вже достойно, без усіляких травм, права на помилку вже виступати.
Попередня статтяІгор Гоцул про збори в Китаї та екіпіровку для молодих атлетів
Наступна статтяАнастасія Мохнюк: «Комерційні старти подобаються своєю невимушеною атмосферою»