В Івано-Франківську пройшла естафета «Біг заради миру в Україн»!

350

У рамках заходів, присвячених відзначенню Дня Державного Прапора і 24-ї річниці незалежності України в Івано-Франківську відбулася легкоатлетична естафета «Біг заради миру в Україні».
 

Чотири групи легкоатлетів і любителів бігу стартували одночасно з чотирьох напрямків в’їзду до Івано-Франківська (Тисменицьке шосе, Калуське шосе, село Вовчинець, село Крихівці). Вони, пробігаючи вулицями міста, вітали мешканців з 24-ю річницею Незалежності нашої держави. Фінішували на Вічевому майдані, подолавши дистанцію за 20-25 хвилин. По завершенню естафети голова Комітету фізкультури і спорту виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради Віталій Матешко і керівник Національного олімпійського комітету в Івано-Франківській області Мирослав Карабін вручили кожному учаснику медалі.

 

Серед учасників легкоатлетичного пробігу «Біг заради миру в Україні» відомі ветерани спорту Іван Файчак, багаторазовий переможець Всеукраїнських та міжнародних легкоатлетичних змагань серед ветеранів, майстер спорту міжнародного класу з марафону Марія Василюк, нині начальник міського центру «Інваспорт», голова міської федерації футболу Віктор Юзик, учасниця кубку Європи зі спортивної ходьби, юнацького і юніорського чемпіонатів світу Ганна Суслик, а також переможці і призери молодіжних, юніорських і юнацьких Всеукраїнських легкоатлетичних змагань, учні ДЮСШ міста і просто любителі бігу. Загалом легкоатлетична естафета миру зібрала понад 50 учасників.

 
Легкоатлетичний пробіг «Біг заради миру в Україні» відбувся по вулицях міста Івано-Франківська за підтримки Федерації легкої атлетики Івано-Франківської області, комітету фізичної культури і спорту виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради та відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області.
За матеріалами ФЛА Івано-Франківської області
Попередня статтяАндрій Проценко: «Коли стрибаєш на 2,40, з’являється прагнення до чогось більшого»
Наступна статтяНаталія Пигида: «В Україні вже давно ніхто так не бігав»