Буковель розглядається як середньогірська легкоатлетична база

201
Робота щодо появи ще однієї вітчизняної учбово-тренувальної бази в середньогір’ї ведеться Федерацією легкої атлетики України вже декілька років.
 
Одним з перспективних напрямків щодо цього є Буковель. Минулими вихідними президент ФЛАУ Ігор Гоцул відвідав з робочим візитом цей відомий не лише в нашій державі гірський курорт.
 
– Ми досить регулярно ведемо переговори у напрямку створення сучасної легкоатлетичної бази в середньогір’ї, – розповідає Ігор Гоцул. – По-перше, ставимо за мету не витрачати кошти на закордонні збори, по-друге, це питання нашого розвитку. Адже окрім національних збірних команд потреба в такій базі є у областей, у спортсменів другого-третього ешелонів, молодих атлетів, яких ми зараз не можемо собі дозволити відправляти на закордонні збори. Тому поява такого об’єкту для нас життєво необхідна. І моя поїздка в Буковель – черговий етап цієї роботи.
 
Приємно, що в Буковелі є чітка конкретика. Я зустрічався з керівництвом цього величезного комплексу і ми оглянули майданчики, на яких може знаходитися стадіон. Наприклад, один з них, розташований на висоті 940 метрів. Поруч полонини – там близько 1100-1150 метрів. Але суттєва перевага Буковелі у порівнянні з багатьма іншими подібними місцями – тут вже є готова інфраструктура, велика кількість готелів, різні послуги, які необхідні спортсменам: медицина, тренажерні зали, сауни, інші сервіси. Окрім того тут красива місцевість, привітні люди – це важливо з точки зору створення позитивного настрою в команді.
 
З керівництвом комплексу ми обговорили питання щодо того, яким могло б бути наше співробітництво, щоб воно було взаємовигідним. На сьогодні можна говорити про зацікавленість з їхнього боку.
 
Найближчим часом наші фахівці виїжджають сюди: спеціалісти по будівництву стадіону поміряють майданчики, представники тренерського штабу оцінять місця для тренувань, кросів, якихось інших спеціальних вправ. Оглянуть інфраструктуру, на скільки вона вже зараз може використовуватися, що потрібно додати. І впродовж найближчого місяця ми складемо і направимо в Буковель нашу комплексну пропозицію: кількість зборів, змагань, соціальний проектів, які ми можемо запропонувати, суми, які ми можемо витрачати. Тобто, яким буде наш внесок і що ми очікуємо від цього комплексу. Від того, на скільки буде знайдена взаємна зацікавленість, залежить втілення проекту.