Обираємо найкращих легкоатлета та легкоатлетку України вересня-2015!

223
Федерація легкої атлетики України оголошує про початок голосування по визначенню найкращих легкоатлета і легкоатлетки України вересня 2015-го року.
 
Голосування проводиться серед трьох груп: експертна група (Рада ФЛАУ), представники ЗМІ та вболівальники. Голоси кожної з груп при підведенні підсумків будуть враховуватися як третина усіх голосів. Представники ЗМІ, які не отримали на свою електронну пошту анкети для голосування, можуть отримати їх, якщо надішлють повідомлення про своє бажання на електронну адресу    odanylenko@flau.org.ua
 
Вболівальники можуть проголосувати у мережі Facebook на сторінках ФЛАУ та групи «Легка атлетика України» за наступними посиланнями:
 
 
 
Представляємо номінантів (в алфавітному порядку):
 
Атлет вересня 2015
·         Богдан Бондаренко – у стрибках у висоту друге місце на етапі Діамантової ліги у Цюріху (2.30), а також перемоги на міжнародних змаганнях у Роверето, Італія (2.31) та Варшаві, Польща (2.26)
·         Ігор Главан – на багатоденних змаганнях зі спортивної ходьби у Китаї п’яте місце в індивідуальному заліку та третє в командному, в тому числі два других місця на окремих етапах.
·         Олексій Касьянов – друге місце на турнірі з багатоборств Decastar-2015 у Франції – 8043 очки (з особистим рекордом у бігу на 110 м з/б – 13,92).
 
Атлетка вересня 2015
·         Анастасія Мохнюк – друге місце на турнірі з багатоборств Decastar-2015 у Франції – 6269 очок (з особистими рекордами у бігу на 200 м (24,30) та метанні спису (39.76).
·         Людмила Оляновська – на багатоденних змаганнях зі спортивної ходьби у Китаї перемога в індивідуальному та командному заліку, а також на окремих етапах: перемоги на трьох етапах та друге місце на одному етапі.
·         Аліна Шух – юнацький рекорд України у багатоборстві та найкращий результат сезону у світі у своїй віковій групі під час командного юнацького чемпіонату України у Луцьку – 6079 очок.
 
Голосування триває до 24-00 четверга, 8 жовтня.