Віталій Бутрим: «На чемпіонат світу у приміщенні відбиратися не планую, головне – Олімпіада»

298
Для Віталія Бутрима минулий сезон можна назвати вдалим. Певно, головне досягнення сумчанина – йому вдалося побити рекорд України з бігу на 400 метрів, який тримався двадцять років – 45,01.
 
Наразі Віталій знаходиться на зборі національної команди в Іллічівську, де готується вже до наступного, олімпійського сезону.
 
– Чим відрізняється підготовка, яку ви проводили минулої осені, від теперішньої?
 
– Відрізняється суттєво, адже планую плавно підходити до літа, зимою більшість стартів пропускатиму. До чемпіонату світу у приміщенні, який відбудеться у США, готуватися не планую. А ось з травня вже почну активні виступи. Олімпійський рік починається, тому сили треба на літо берегти.
 
– На цьому іллічівському зборі на що акцент робите?
 
– Процес відновлення вже минув, тут розпочали робити більше підготовку на масу. Закладаємо базу, відпочивати вже ніколи.
 
– Богданові Бондаренку, певно, вже усі наскучили з запитанням, коли подолає 2 м 46 см. А вас не дістали з запитанням, коли вибіжете з 45-ти секунд?
 
– Для цього потрібно якісну підготовку пройти. Ось зараз в Іллічівську гарний збір, хотілось би потім також потрапити за кордон на високогір’я. Найголовніше – це гарні збори. Будуть вони, буде і результат.
 
– Які плани після Іллічівська?
 
– Де керівництво збірної влаштує наступний збір, туди і поїду. Чув, що це можуть бути Португалія чи Туреччина. Чи туди, чи туди – поїду з задоволенням.
Попередня статтяІгор Гоцул: «Славні легкоатлетичні традиції Одеси необхідно відновлювати»
Наступна статтяОлексій та Анна Касьянови: «Безглуздо відмовлятися від тренувань зі світовим рекордсменом»