В Дніпропетровську розпочалася реконструкція стадіону «Трудові резерви»

248
Близько 10 років довкола ремонту стадіону «Трудові резерви» точаться розмови. Збирались відремонтувати його вже не раз. Однак далі слів справа не йшла.
 
І ось ремонт зрушився з мертвої точки. На цьому тижні роботи на стадіоні розпочались. Про це під час прес-конференції розповів директор департаменту фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді облдержадміністрації Олександр Пшеничников: «Очільник регіону Валентин Резніченко особисто звернувся до Кабінету Міністрів України з ініціативою реконструкції стадіону. І лише після цього справа зрушилася з мертвої точки. Тепер сучасному стадіону практично у центрі Дніпропетровська бути».
 
Після того, як на початку серпня цього року Кабінет Міністрів виділив кошти на реконструкцію, був складений кошторис, проведений тендер, визначений підрядник та нарешті розпочаті роботи. 
 
Активну позицію щодо пошуку шляхів вирішення проблеми відсутності у регіоні легкоатлетичної арени також займали Федерація легкої атлетики України та новий керманич Дніпропетровської обласної ФЛА Володимир Арутюнов. І зараз ФЛАУ супроводжує процес реконструкції, проводячи консультації щодо його технічних аспектів.
 
Під час першої черги будівництва встановлять легкоатлетичні бігові доріжки з сучасним синтетичним покриттям, оновлять трибуни та реконструюють футбольне поле. До кінця року планують завершити всі будівельні роботи, а наступного – облаштувати покриття.
 
На ці роботи з державного бюджету виділено 30 млн. грн.
 
Попередня статтяНа стадіоні ім. Гагаріна у Чернігові тепер є легкоатлетичні доріжки
Наступна статтяУ Мукачево відбувся «Кубок Карпат» зі спортивної ходьби