У Сумах вихованці СДЮШОР Голубничого випробували «Дитячу легку атлетику IAAF»

231
Минулої суботи у Сумах в ігровому залі стадіону «Авангард» для юних вихованців СДЮСШОР Володимира Голубничого з легкої атлетики були проведені змагання «Веселі старти» за програмою «Дитяча легка атлетика IAAF».
 
Близько 50 діточок поділених на 7 команд (в трьох вікових групах: 8-9, 10-11 та 12-13 років) прийняли участь в яскравих та цікавих командних конкурсах-вправах. Більшість з них вперше мали можливість випробувати свої сили у змаганнях, і дуже приємно, що організаторам вдалося забезпечити для них саме такий цікавий та позитивний «перший досвід». Діти та їх батьки (яких, до речі, зібралося чимало на трибунах) були приємно вражені та задоволені такою формою змагань. Організатори та тренери теж раділи, спостерігаючи за дійством.
 
Всі учасники отримали нагороди та подарунки від дирекції спортивного закладу. За підсумками перегляду юних талантів найближчим часом буде сформовано команду СДЮСШОР Володимира Голубничого, яка 25 грудня захищатиме кольори школи на ІІ обласних змаганнях за програмою «Дитяча легка атлетика IAAF», які гостинно прийматиме Інститут фізичної культури СДПУ ім. А.С. Макаренка.
Попередня статтяСвітовий лідер у сфері виготовлення спортивного покриття прийшов в Україну
Наступна статтяКерівництво Харківщини пообіцяло Богдану Бондаренку всебічну підтримку