У Сумах відбулися змагання пам’яті ЗТУ Миколи Філенка

203
12-13 грудня в Сумах в легкоатлетичному манежі УАБС відбулися змагання чемпіонату Обласної ДЮСШ, присвячені пам’яті ЗТУ Миколи Філенка серед учнів ДЮСШ. В заході прийняли участь 17 спортивних шкіл.
 
Не зважаючи на початок сезону, юними атлетами було показано чимало пристойних результатів, встановлені особисті рекорди та навіть рекорд Сумської області серед юнаків. Рекордом у суботу відзначився вихованець ОДЮСШ Ярослав Демченко. 400-метрівку він подолав за 50,4h, значно випередивши своїх конкурентів. Цей, результат, до речі, відповідає нормативу Кандидата в майстри спорту України. Наступного дня Ярослав підтвердив свою високу форму результатом 22,7 на 200-метрівці (це результат теж відповідає нормативу КМСУ).
 
Ще один результат, який перевищує норматив КМСУ, показав вихованець ОДЮСШ Ігор Кириченко. Ядро вагою 5кг атлет штовхнув у найкращий спробі на 16 м 52см. Також відзначимо високі результати у штовханні ядра серед юнаків віком до 15 років, спринтерських дисциплінах у дівчат і хлопців.
 
У командній першості призові місця розподілились наступним чином:
1 місце – Обласна ДЮСШ (440 очок)
2 місце – ДЮСШ м. Охтирка (265 очок)
3 місце – СДЮСШОР В. Голубничого (213 очок)
 
Підсумкові протоколи змагань можна завантажити за ЦИМ посиланням. Нагадаємо, що головним стартом зимового сезону для атлетів цієї вікової групи буде чемпіонат України серед юнаків у приміщенні, який 30-31 січня 2016 року прийматиме Запоріжжя.
 
За матеріалами ФЛА Сумської області