Наталія Лупу виграла турнір у Мадриді

290
Дві українські майстрині з бігу на 800 метрів виконали норматив для участі у чемпіонаті світу у приміщенні – Наталія Лупу й Анастасія Ткачук. Друга 27 лютого, у Сумах, фінішувала третьою на чемпіонаті України у приміщенні. Проте не на коронній дистанції, а з бігу на 1500 метрів. Лупу ж 26 лютого виступала у Мадриді.

На міжнародному легкоатлетичному турнірі в Іспанії Наталія перемогла з результатом 2.02,76 хв. Іспанку Естер Герреро вона випередила на вісім десятих.

Ольга-Марія Мулас-Зеленська фінішувала п’ятою з бігу на 60 метрів з бар’єрами (8,70 с). Перемогла іспанка Карідад Йерес (8,11 с).

Поляк Конрад Буковецкі став другим зі штовхання ядра. При цьому атлет встановив новий юніорський рекорд Європи у приміщенні – 20,61 м. А виграв змагання Тім Недоу з Канади (20,71 м).