Портленд-2016: українки лідирують після трьох видів п’ятиборства

325
Чемпіонат світу-2016 з легкої атлетики у приміщенні почався для українських спортсменів з двох особистих рекордів – п’ятиборок Анастасії Мохнюк й Аліни Фьодорової. Саме вони відкривали другий день змагань бігом на 60 метрів з бар’єрами.

 
Фьодорова впевнено виграла перший забіг, скинувши з особистого рекорду 21 соту – 8,27 м. У другому забігу швидше пробігли лише дві атлетки – Бріанне Тісен-Ітон з Канади (8,04 с) й українка Мохнюк – 8,11 с. Свій попередній особистий рекорд Анастасія поліпшила на дев’ять сотих.
 
У секторі для стрибків у висоту обидві українки подолали 1,85 м і зберегли свої позиції.
 
 
Зміни у першій трійці відбулися після штовхання ядра. Виграла його Аліна Фьодорова (15,44 м) і перемістилася на друге місце (2999 очок). Анастасія Мохнюк встановила особистий рекорд (15,01 м) і очолила турнірну таблицю (3007 очок). Першу трійку замикає Тісен-Ітон (2935).
 
У вечірній частині програми п’ятиборки стрибатимуть у довжину і бігтимуть 800 метрів, після чого і стануть відомі імена чемпіонки світу і призерів. З розкладом виступів українців знайомтеся ТУТ. Прямі трансляції ви можете подивитися на телеканалі Eurosport.
Фото: © Getty Images for IAAF
Попередня статтяПортленд-2016: Олексій Касьянов йде другим після двох видів
Наступна статтяУкраїнські п’ятиборки – на п’єдесталі чемпіонату світу у приміщенні!