У Дніпропетровську в травні відбудеться півмарафон

228
Наближення літа принесе в Дніпропетровськ новий спортивний бум. Цього разу підтверджувати статус найспортивнішого міста України будуть не футболісти і не баскетболісти – цю місію виконуватимуть самі мешканці міста.
 
22 травня в Дніпропетровську відбудеться біговий півмарафон Dnipro Half Marathon, який стане однією із візитівок Дніпропетровська. Організатор заходу – компанія Run Ukraine – лідер бігового руху в Україні.
 
– Я давно мріяв про те, щоб до наших флагманів бігового руху – Київського марафону та Київського півмарафону приєдналися і регіональні забіги. Нарешті, ця мрія здійснилася. Дніпропетровськ знаний своїми спортивними традиціями, тут полюбляють біг, є свої зірки, наприклад, відомий марафонець Сергій Лебідь, тому не дивно, що тепер у міста буде свій великий пів марафон, – зазначив генеральний директор компанії «Run Ukraine» Дмитро Черніцький.
 
Перший в історії Dnipro Half Marathon відбудеться в два кола по Набережній через Центральний міст – ідеально рівний рельєф маршруту чудово підходить для встановлення особистих результатів. Призовий фонд пів марафону – 23 000 грн. Переможці забігу на 21 км серед чоловіків і жінок отримають по 5 000 грн.
 
В програмі події 4 дорослі забіги: 21,0975, 10, 5 и 2 км, також три дитячі дистанції: 1000, 500 и 100 метрів. Вся сума, зібрана під час благодійного забігу на 2 км буде переведена на купівлю аспіратора гнійних ран для Дніпропетровського обласного центра матері та дитини. Спільно з БФ «Коло» учасники забігу будуть збирати на купівлю апарату 88 000 грн.
 
Для всіх охочих напередодні Dnipro Half Marathon будуть проведені спеціальні безкоштовні тренінги Open Run Day – протягом шести тижнів професійні тренери допоможуть півмарафонцям правильно підготуватися до непростого, але цікавого забігу в 21 км.
 
Dnipro Half Marathon стане частиною бігової ліги Run Ukraine League, презентація якої відбудеться на початку квітня. В календарі Run Ukraine у 2016 році значиться вісім бігових подій у чотирьох містах: Київ, Дніпропетровськ, Львів, Одеса.
Попередня статтяІгор Гоцул: «В Портленді ми здобули перемоги не лише у вигляді медалей»
Наступна статтяВ’ячеслав Тиртишник – про виступ на чемпіонаті світу у приміщенні