Оголошується конкурс на створення нового логотипу ФЛАУ!

213
Федерація легкої атлетики України оголошує відкритий конкурс на розробку дизайну нового логотипу. Цей логотип буде прийнятий в якості офіційної емблеми ФЛАУ.
 
У конкурсі можуть взяти участь всі бажаючі. Роботи приймаються до 18:00 години 10 травня 2016 року.
 
Учасники конкурсу повинні розробити логотип ФЛАУ і надати йогона конкурс в графічному та векторному форматі разом з коротким описом до нього на адресу електронної пошти apetrov@flau.org.ua . У темі повідомлення обов’язково написати: «Логотип на конкурс». У листі необхідно вказати ПІП автора роботи, адресу електронної пошти та контактний телефон. Роботи, які не відповідають вищевказаним вимогам, до участі в конкурсі не допускаються.
 
Кількість ескізів, поданих на конкурс одним учасником, не може перевищувати 3 варіантів.
 
Всі роботи, які пройдуть попередній відбір, будуть опубліковані на офіційному сайті ФЛАУ (uaf.org.ua).
В термін з 11 травня по 25 травня 2016 року визначається переможець. Результати конкурсу будуть оголошені на офіційному сайті ФЛАУ 1 червня 2016 року.
 
Переможець конкурсу заздалегідь має погодитися з тим, що підпише договір про безоплатну передачу виняткових прав на використання матеріалів, а також надасть ФЛАУ векторне зображення логотипу.
 
Автор роботи, яка стане переможцем конкурсу, отримає цінний приз – офіційний спортивний костюм збірної України з легкої атлетики!