Перемоги для Кримаренка та Окунєвої і рекорд для Жмур

267
У Бердичеві відбулися традиційні міжнародні змагання зі стрибків у висоту «Меморіал Віталія Лонського». Цьогоріч спортивне свято «День висоти», яке співпало з Днем міста, зібрало не лише провідних вітчизняних висотників, але й гостей з Грузії та Індії.
 
У жінок перемогу здобула лідер національного сезону Оксана Окунєва з Миколаєва. На Житомирщині для перемоги їй вистачило стрибка на 1 м 90 см. Слідом за нею у підсумковому протоколі розташувалися киянка Ірина Геращенко, Юлія Чумаченко з Миколаєва та представниця Грузії Валентина Ляшенко, які подолали 1.83. На особливу увагу також заслуговує результат переможниці юніорських змагань, 15-річної вінничанки Олени Жмур. 1 м 84 см – це новий юнацький рекорд України!
 
А от у чоловіків вперше за всю історію проведення змагань на п’єдестал піднялися одразу два бердичівських стрибуни. При цьому, для визначення переможця у чоловіків довелося спостерігати за «перестрибкою». Одразу чотири спортсмени подолали висоту у 2 м 26 см, і, одночасно, всі чотири не змогли підкорити планку на 2.29. За додатковими показниками на четвертому місці опинився Андрій Проценко з Херсонщини, а бронзу здобув юний бердичівлянин Олександр Баранніков (2.26 – це його особистий рекорд). А от для того, щоб визначити чемпіона, місцевий атлет Юрій Кримаренко та Дмитро Яковенко з Кіровограду вчетверте спробували підкорити висоту у 2.29, але невдало. Тоді, за правилами, планку опустили на два сантиметри, та подолати і цю висоту Дмитро Яковенко не зміг. А от Кримаренко, якого шалено підтримувала рідна публіка успішно це зробив і вчетверте поспіль виграв «Меморіал Віталія Лонського».
Попередня статтяАнна Луньова та Ігор Бодров виконали олімпійські нормативи!
Наступна стаття«Піонерські» нормативи на Ріо від Гацько-Федусової та Нестеренка