Ріо-2016: світовий рекорд, блискавичне шоу Болта і фінали українців

318
Фото (c)Getty Images for World Athletics
Два справжніх шоу подарували легкоатлети у третій день олімпійського турніру у Ріо-де-Жанейро. Вейд ван Нікерк з ПАР не просто виграв Олімпійські ігри, а побив світовий рекорд Майкла Джонсона з бігу на 400 метрів – 43,03 с. Джонсон у 1999 році подолав цю дистанцію за 43,18 с.

Друга частина шоу належала Усейну Болту, який виграв свою сьому золоту олімпійську медаль. 100 метрів він подолав за 9,81 с.

У ранковій частині програми медалі розіграли марафонки. Олімпійською чемпіонкою тут стала кенійка Джеміма Джелагат Сумгонг – 2:24.04 год. Найшвидшою з українок з найкращим результатом сезону була Ольга Котовська. З часом 2:34.57 год вона 33-я. Світлана Станко-Клименко фінішувала 66-ю (2:42.26). Наталія Легонькова була на фініші 87-ю (2:46.08).

Але справжня феєрія результатів чекала на українців у вечірній частині програми. Спочатку Ольга Земляк скинула 25 сотих секунди з особистого рекорду і пробилася до олімпійського фіналу з бігу на 400 метрів – 50,75 с.

Естафету в Ольги підхопили наші чоловіки у секторі для стрибків у висоту. Богдан Бондаренко й Андрій Проценко подолали 2,29 м і вийшли до основного кола змагань. Дмитро Яковенко з другої спроби подолав 2,26 м, але для продовження боротьба у Ріо цього було не достатньо.
Попередня статтяРуслана Цихоцька: «Я ще обов’язково покажу красивий стрибок»
Наступна статтяОльга Земляк: «Дамо бій у фіналі!»