Євген Виноградов – про виступ на Олімпійських іграх-2016

252
Євген Виноградов в основному колі змагань з метання молота на Олімпійських іграх показав результат 74,11 м і став 11-м. Найкращою для українця виявилася третя спроба.

 
«Насправді, нічого не склалося. У мене хороший стан, люблю метати ввечері. Цього року дуже добре готовий фізично. Якби це було тренування, то був би у трійці. Але на змаганнях «ламаюся». З чим це пов’язано? Такий у нас складний технічний вид спорту. Всі хлопці сильні. І ті, що не пройшли до вісімки, теж. Високі місця посіли ті, хто справився технічно. А ось з цим аспектом у мене якраз і виникають проблеми.
 
На тренуваннях молот летить далеко. Останні півтора-місяці не було жодного, де б показав менше 75 метрів. А у минулі роки я на змаганнях якраз трішки додав. Та сезон на сезон не приходиться.
 
Тут у третій спробі здалося, що все більш-менш непогано і молот потрапив у лінію, але ні. У другій взагалі від початку все пішло не так. Я вже заходив у круг, коли почалася церемонія нагородження і мене покликали назад. А такі речі мене завжди збивають. Можливо, не потрібно було вкладатися відразу ж у першу спробу…
 
Минулий рік був успішнішим для мене. На командному чемпіонаті Європи став третім, на Всесвітніх іграх серед військовослужбовців наприкінці сезону показав кращий результат, ніж тут. Хоча і цього сезону був добре готовий, але на змаганнях не склалося».