Гешко, Цихоцька, Ібрагімов та всі-всі-всі!..

255
Днями у Чернівцях відбулася низка пробігів, в яких взяли участь як зірки легкої атлетики світового рівня, так і спортсмени-аматори.
 
Після операції на коліні повернувся до активних занять спортом чемпіон світу Іван Гешко. Зробив він це в рамках масштабного заходу – традиційного у Чернівцях забігу «За здоровий спосіб життя-2016», де йому компанію склали учасниця Олімпійських ігор в Ріо Руслана Цихоцька, рекордсмен України в естафеті 4х100 м Еміль Ібрагімов та сотні студентів місцевих вузів.
 
Масова бігова колона у супроводі поліцейських машин пробіглась від стадіону «Буковина» до площі Філармонії, де після невеличкої урочистості відбулися вікторина (яку вів Еміль Ібрагімов) та розіграш призів від обласного відділення НОК України та облцентру «Спорт для всіх».
 
А за декілька днів вперше у місті відбулася «Садогурська миля» – на стадіоні ДЮСШ №4 у рамках відзначення 245-ої річниці заснування Садгори.
 
Перед стартом естафетних змагань серед шкільних команд олімпійці Іван Гешко та Руслана Цихоцька дали невеличкий майстер-клас, продемонструвавши як треба передавати естафетну паличку, аби не втрачати її або «зайвий час» на передачі (до слова, Руслана Цихоцька, яка відома нині як стрибунка потрійним, свого часу бігла у складі естафети 4х100 м, яка виборола єдину поки що для Буковини медаль на Всеукраїнських іграх).
 
Дистанція естафети була теж символічно-ювілейною – 4х245 м. Перший етап долали дівчата, решта 3 – хлопці. Призову трійку утворили ЗОШ №31, ЗОШ №27 і ЗОШ №25.
 
Після змагань відбувся масовий забіг «Садогурська миля», в якому взяли участь приблизно 450 шанувальників спорту і здорового способу життя. А вже найближчої неділі у Чернівцях відбудеться головна бігова подія року –«Буковинська миля-2016».
 
За інформацією SportBuk