Аліна Шух та Михайло Гаврилюк – претенденти на нагороду ЄА «Зірка, що сходить»

217
Європейська легкоатлетична асоціація (EA) оголосила перелік номінантів на нагороду  «Golden Tracks», яка щорічно вручається в категоріях «Найкращі європейські легкоатлет та легкоатлетка року», а також «Зірка, яка сходить».
 
Приємно, що в категорії «Зірка, яка сходить», що охоплює атлетів різних вікових груп, номіновано двох представників України: Михайла Гаврилюка, який у Тбілісі виграв юнацький чемпіонат Європи з метання молоту з найкращим результатом сезону у світі для категорії U-18 (82 м 26 см), а також Аліну Шух, яка виграла у Тбілісі юнацький чемпіонат Європи зі світовим рекордом U-18 у семиборстві (6186 очок), а також показала найкращі результати сезону у світі для категорії U-20 у семиборстві (6099 очок) та для категорії U-18 у стрибках у висоту (1 м 92 см).
 
Проголосувати за наших атлетів можна на сторінках ЕА у соціальних мережах за наступними посиланнями: Facebook , Twitter . Голосування триває до 13:00 середи 5 жовтня за київським часом. Нагородження відбудуться 15 жовтня у Фуншалі (Португалія) на Гала-вечорі ЕА.