Відбувся перший в історії Дніпра марафон

258
25 вересня в Дніпрі відбувся Dnipro Eco Marathon – перші змагання з марафонського бігу в історії міста.
 
Під час забігів марафонців супроводжували електромобілі, увесь допоміжний матеріал був виготовлений з паперу вторинної переробки, повідомляє УНІАН. Також бігуни користувалися сумками, виготовленими з матеріалу, що не завдає шкоди навколишньому середовищу і розкладається, потрапляючи в землю.
 
Крім марафонської дистанції 42 195 м, учасники змагань стартували в півмарафоні (21,0975 м), естафетах, забігах на 5 та 10 км. Всього в заході, включаючи дитячі забіги, взяли участь близько 1200 бігунів. Серед них – і дружина міського голови Дніпра, президент Федерації легкої атлетики міста Марина Філатова: вона подолала найдовшу дистанцію.
 
 
Призовий фонд Dnipro Eco Marathon склав 309 тисяч гривень. Грошові сертифікати спортсменам, які продемонстрували найкращі результати на марафонській дистанції, вручив міський голова Борис Філатов. «Це перший такий марафон у нашому місті. Я переконаний, що наступного разу буде ще більше учасників і вболівальників. Упевнений також, що з організацією ми не підкачали», – сказав очільник Дніпра.
 
У чоловіків перемогу у марафоні здобув Яків Савченко (2 години 32 хвилини 01 секунда). У жінок найшвидшою стала Ганна Печко (2:54.00), яка, до речі, у травні виграла також і Дніпровський півмарафон.