Компанія «BLACKROLL Україна» поповнила перелік партнерів ФЛАУ!

5
Розпочалося співробітництво між Федерацією легкої атлетики України та компанією «BLACKROLL Україна», яка спеціалізується на розробці, виготовленні та розповсюдженні спеціального обладнання для проведення самомасажу і технік міофасціального релізу.
 
Продукція BLACKROLL – ідеальний інструмент для традиційних методів лікування (фізіотерапія, остеопатія, глибокий масаж тканин чи рольфінг), проста у використанні і є високоякісним інструментом міофасціального релізу (об’єднувальної тканини м’язів та м’язових груп). Обладнання цієї німецької компанії допомагає попередити м’язевий біль і прискорює відновлення м’язів і фасції для підвищення мобільності, гнучкості і, як наслідок, продуктивності.
 
Вже на найближчих національних змаганнях з легкої атлетики – Кубку України у приміщенні, який відбудеться 11 лютого у Києві – «BLACKROLL Україна» надасть призи для найкращих учасників. А напередодні представники компанії запросили взяти участь у тренуванні з використанням їхнього обладнання працівників офісу ФЛАУ, і ті залишилися у захваті від ефекту, який справило на їхнє самопочуття та фізичну форму це заняття.