Марина Бех: «Я ще молода, щоб зиму пропускати»

217
Хмельничанка Марина Бех виграла минулої суботи на Кубку України змагання зі стрибків у довжину з восьмим результатом сезону у світі – 6 м 63 см. Це на 13 сантиметрів вище нормативу для участі в чемпіонаті Європи у приміщенні.
 
Проте, в особливому захваті від свого результату 21-річна атлетка не була.
 
– Можна вас привітати, адже ви підтвердили виконаний ще влітку норматив на Белград-2017.
 
– Ну скажімо так, на норматив ми вже давно готові, але певні технічні помилки ще заважають, є також невпевненість у собі. Адже це перший зимовий сезон, коли я готуюся по повній, бо зазвичай взимку в мене не дуже складається.
 
– Чому зараз вирішили штурмувати зиму?
 
– Я ще не така елітна спортсменка, яка може собі дозволити пропускати зимовий сезон і готуватися лише до літнього чемпіонату світу або Європи. Відношу себе ще до підростаючого покоління, і мені ще потрібно набиратися досвіду, обкатуватися, вчитися стрибати поруч з дійсно професіональними спортсменками. Саме тому моя найближча мета – поїхати на чемпіонат Європи у приміщенні та показати там свій найкращий результат і поборотися за якомога вище місце.
 
– Зараз на який результат готові? На тренуваннях, скажімо, на сім метрів вдається стрибати?
 
– Тренування – то лише тренування, а змагальний сектор – це зовсім інше. Тому давайте про це поговоримо трохи згодом. Буду намагатися реалізувати себе, показати, на що спроможна, на великих стартах.
 
– Кубок України – це ще не великий старт?
 
– Для мене у даному випадку це був, скажімо так, контрольний старт перед чемпіонатом України, така собі тренувальна пристрілочка.