9 квітня стартує новий сезон Run Ukraine Running League 2017

266
Команда Run Ukraine презентувала свій новий сезон – п’ять масових бігових змагань міжнародного рівня, що об’єднані в Run Ukraine Running League 2017. Серед них – Київський півмарафон, який відбудеться 9 квітня і матиме цього року статус чемпіонату України з півмарафону.
Загалом у п’яти подіях, які відбудуться у Києві, Дніпрі, Одесі та Львові планується участь понад 25 тисяч любителів бігу з 50 країн світу зустрінуться на стартах у чотирьох містах України: Києві, Дніпрі, Одесі та Львові.
 
Run Ukraine Running League – це програма заходів для любителів, адже до рейтингу зараховуються результати не професійних спортсменів. Вперше переможці будуть визначатися серед чоловіків та жінок у 30 категоріях професій. Це не єдине нововведення Ліги. У цьому році фінішери головних дистанцій отримають медалі з оновленим дизайном, який базується на зображенні портрету видатної постаті для міста-делегата. На презентації бігового сезону команда Run Ukraine представила макет нової медалі Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2017 із зображенням портрету видатного лікаря – Миколи Амосова.
 
Долучитися до змагань  Run Ukraine Running League зможе кожен охочий, обравши дистанцію відповідно до свого рівня: 5 км, 10 км, 21 км та 42 км під час Київського марафону. Окрім драйву та духу змагань, учасники всеукраїнської Ліги відкривають для себе новий образ країни, пізнають міста та їхню історію, знаходять друзів та однодумців з різних міст світу. У кожного бігуна – свої прагнення та цілі, але існує і об’єднуюча мета – головний приз. У цьому році організатори дарують переможцям участь у Празькому міжнародному марафоні.
 
Команда Run Ukraine поставила перед собою мету – отримати IAAF BRONZE LABEL для восьмого Київського півмарафону. Щоб отримати статус в 2018 році, всі вимоги необхідно виконати вже в 2017-му. Такий статус надається на 1 рік і жорстко контролюється з боку IAAF.
 
 
– Чому ми претендуємо саме на Bronze Label? Якщо організатор вперше подає Заявку на отримання статусу, то починати потрібно тільки з Bronze Label, поступово завойовуючи довіру міжнародних партнерів і підвищуючи статус заходу, – коментує спортивний директор Run Ukraine Ірина Ліщинська. – Щоб контролювати рівень організації і виконання всіх вимог, з боку IAAF буде призначений Технічний Делегат, який приїде до Києва і буде вести моніторинг. Після завершення заходу він складе звіт і лише після цього буде прийняте рішення про присвоєння статусу.
 
Бігові змагання – це не лише невід’ємна частина активного життя, а й свідома громадянська позиція. Заходи Run Ukraine Running League 2017 надають можливість долучатися до вирішення соціальних проблем та пропонують участь у благодійних ініціативах. Зокрема, у 2017 році в рамках Nova Poshta Kyiv Half Marathon та  Wizz Air Kyiv City Marathon відбудеться фандрайзинг марафон, що об’єднає десятки українських фондів та організацій для збору благодійних коштів. Партнер проекту – Українська біржа благодійності. Окрім того, в програмі кожного бігового заходу Ліги запланований символічний забіг на 2 км під назвою «Переможці» в підтримку однойменного соціального проекту. Мета – збір коштів на придбання спортивних протезів для постраждалих учасників бойових дій у зоні АТО.
   
– Минулого року ми провели першу Лігу та зібрали понад 15 тисяч учасників, коментує генеральний менеджер Run Ukraine Дмитро Черніцький. – Переможцями стали звичайні любителі бігу – Олександр Мозговий та Олена Федорова. Вони отримали головний приз – участь у Паризькому міжнародному марафоні. 9 квітня, коли в столиці буде проходити Київський півмарафон, Олександр та Олена представлятимуть Україну на престижному старті в Парижі в столиці Франції.
  
Окрім дорослих стартів в програмі кожного бігового змагання традиційно відбудуться дитячі забіги на 100 м, 500 м і 1000 м. Участь дітей у подіях безкоштовна. У 2016 році в таких стартах Run Ukraine Running League взяло участь 2,5 тисячі хлопчиків та дівчат.