23 лютого сплинув термін подачі заявок для участі в чемпіонаті Європи у приміщенні, який 3-5 березня відбудеться в Белграді.
Як ми вже повідомляли, в листі очікування Європейської Атлетики знаходилася харків’янка Марина Килипко, яка мала шанси за добиранням потрапити в перелік учасниць Белграду-2017 у змаганнях зі стрибків з жердиною. І ось, в останній заявочний день з ЄА до офісу ФЛАУ надійшов офіційний лист з запрошенням для Марини на чемпіонат Європи. Відповідно, вирушить до столиці Сербії і її тренер Віктор Шевцов.
Також керівництво збірної України скористалося можливістю дозаявити Ольгу Ляхову в естафету 4х400 метрів (до цього Ольга значилася лише серед учасниць з бігу на 800 метрів), щоб в нашій жіночій команді на всяк випадок була одна запасна атлетка.
Отож, у підсумку в Белграді-2017 Україну представить 32 українських атлети, які змагатимуться в 20-ти видах програми.
ЧОЛОВІКИ
60 м
|
Супрун Володимир
|
Сумська обл.
|
400 м, 4х400 м
|
Бутрим Віталій
|
Сумська обл.
|
400 м, 4х400 м
|
Гуцол Євген
|
Волинська обл.
|
4х400 м
|
Даниленко Данило
|
Волинська обл.
|
4х400 м
|
Поздняков Олексій
|
Сумська обл.
|
3000 м
|
Киц Володимир
|
Київська обл.
|
60 м з/б
|
Копанайко Сергій
|
м. Київ
|
60 м з/б
|
Шаматрин Артем
|
м. Київ
|
Висота
|
Баранніков Олександр
|
Житомирська обл.
|
Довжина
|
Мазур Владислав
|
Житомирська обл.
|
Довжина
|
Никифоров Сергій
|
Київська обл.
|
Потрійний
|
Безніс Павло
|
Харківська обл.
|
ЖІНКИ
60 м
|
Кащеєва Вікторія
|
Донецька обл.
|
60 м
|
Повх Олеся
|
Запорізька обл.
|
400 м, 4х400 м
|
Бібік Ольга
|
м. Київ
|
400 м, 4х400 м
|
Мельник Тетяна
|
м. Київ
|
4х400 м
|
Бризгіна Анастасія
|
Запорізька обл.
|
4х400 м
|
Коба Джойс
|
Вінницька обл.
|
800 м, 4х400 м
|
Ляхова Ольга
|
Полтавська обл.
|
800 м
|
Ткачук Анастасія
|
Запорізька обл.
|
1500 м
|
Сідорська Олена
|
Донецька обл.
|
60 м з/б
|
Плотіцина Ганна
|
Київська обл.
|
60 м з/б
|
Яновська Олена
|
Вінницька обл.
|
Висота
|
Чумаченко Юлія
|
Миколаївська обл.
|
Висота
|
Левченко Юлія
|
м. Київ
|
Висота
|
Окунєва Оксана
|
Миколаївська обл.
|
Жердина
|
Килипко Марина
|
Харківська обл.
|
Довжина
|
Бех Марина
|
Хмельницька обл.
|
Довжина
|
Венгрус Анна
|
Харківська обл.
|
Потрійний
|
Цихоцька Руслана
|
Чернівецька обл.
|
Ядро
|
Голодна Ольга
|
Київська обл.
|
П’ятиборство
|
Шух Аліна
|
Київська обл.
|
ОФІЦІЙНІ ОСОБИ
Сердюченко Олексій
|
керівник делегації
|
Тиртишник В’ячеслав
|
державний тренер
|
Романюк Олександр
|
головний тренер (стрибки)
|
Ольховнікова Ірина
|
головний тренер (спринт)
|
Боярська Наталія
|
лікар
|
Ліповой Володимир
|
масажист
|
Пронін Владислав
|
масажист
|
Рурак Костянтин
|
тренер
|
Пустовойт Ірина
|
тренер
|
Шух Майя
|
тренер
|
Шевцов Віктор
|
тренер
|