Зі світу по нитці: новини спринту

275
Бронзовий призер Олімпійських ігор з бігу на 200 метрів Крістоф Леметр має намір у 2017 році приділити однакову увагу на змаганням дистанціям як 200, так і 100 метрів. Метою для француза є потрапити на п’єдестал чемпіонату світу у Лондоні в обох дисциплінах.

 
Після зборів на Реюньоні Леметр планує бігти на Всесвітніх естафетах ІААФ на Багамах, міжклубних змаганнях у Франції, чемпіонаті Франції і командному чемпіонаті Європи, який цього року відбудеться у Ліллі, а у перервах між цими турнірами виступатиме на етапах «Діамантової ліги».
 
 
***
 
Олімпійський чемпіон і рекордсмен світу з бігу на 400 метрів Вейд ван Нікерк вірить, що зможе стати першим атлетом, який пробіжить цю дистанцію швидше, ніж за 43 секунди. При цьому атлет з ПАР не полишає надію виступити на чемпіонаті світу у Лондоні як з бігу на 400, так і на 200 метрів. «Я б дійсно дуже цього хотів, але лише час зможе дати відповідь на питання про те, чи це вдасться. Я тяжко працюю, і якщо там буде така можливість, зроблю це», – зазначив він.
 
***
 
Абдеррахман Самба з Катару лише втретє в житті вийшов на старт дистанції 400 метрів з бар’єрами – і вже очолив світовий топ-лист сезону з особистим рекордом 48,31 с. Цей результат він показав на змаганнях у Сасолбурзі (ПАР). Атлет, який до 2016 року представляв Мавританію, почав бігати бар’єри лише цього року. Він дебютував 5 березня у Преторії з часом 50,53 с, а 11 березня там же пробіг за 49,24 с. Особистий рекорд Самби з бігу на «гладкі» 400 метрів – 46,06 с.
 
***
 
Олімпійська чемпіонка з бігу на 800 метрів Кастер Семеня у Сасолбурзі перемогла на дистанції 300 метрів. Її вона подолала за 37,22 с, що лише в 0,20 с від національного рекорду ПАР.
За матеріалами EMENews
Попередня статтяВ МДЦ «Артек» популяризуватимуть легку атлетику
Наступна статтяНа Київському півмарафоні 43 колективи виконають музику країн-учасниць «Євробачення-2017»