Михайло Кохан: «Режим і тренуватися на совість, без ніяких «але»

324
Запоріжанину Михайлові Кохану, як і Ярославі Магучіх, вдалося у липні зробити золотий дубль – виграти і юнацький чемпіонат світу, і Європейський юнацький олімпійський фестиваль.
 
Радує, що росте нова плеяда вітчизняних молотобойців. Адже окрім 16-річного Михайла на великих міжнародних форумах вже встигли проявити себе на декілька років старші за нього Гліб Піскунов та Михайло Гаврилюк.
 
– Михайле, коли ви втрьох розпочнете виступати зі снарядами однакової ваги, певно у вашому секторі буде спекотно.
 
– Зараз ми бачимося постійно, але я ще й наступного року буду метати 5-кілограмовий молот, а Піскунов і Гаврилюк вже перейшли на 6 кг.
 
– Конкуренції з хлопцями не боїтеся?
 
– Виграє найсильніщий. Я на всіх змаганнях просто намагаюся показати свій найкращий результат.
 
– А зараз де була гостріша конкуренція – на чемпіонаті світу в Найробі чи на європейському олімпійському фестивалі в Дьорі?
 
– В Кенії. Але вона мене загартувала. І приїхавши в Угорщину, я, хоч і метнув менше, ніж розраховував (ЮЧС Михайло виграв з результатом 82.31, ЄЮОФ – 78.28), але для золото цього вистачило.
 
– Рік ви сміливо можете заносити собі в актив. Секретом успішного сезону поділитеся?
 
– Тренуюся на совість і дотримуюся режиму. Поставив перед собою мету – і все роблю для її здійснення, без ніяких «але».
 
– А мета яка?
 
– Якщо пощастить, то навіть Токіо-2020. Завдання максимальні!
 
 
Попередня статтяЯрослава Магучіх: «І не помітила, як сезон пролетів»
Наступна статтяОлексій Кирилін: «Фестиваль завершився з церемонією відкриття, потім – лише змагання»