Ганна Гацько-Федусова: «Передбачити можна було такий виступ, але не результат»

276
Участь Ганни Гацько-Федусової у чемпіонаті світу була під питанням. Норматив вона не виконала, проте потрапила до складу учасниць за системою добору ІААФ.

 
В останні роки рекордсменка України з метання списа була далека від своїх найкращих результатів. На жаль, не був винятком і чемпіонат світу. У Лондоні Гацько-Федусова виконала лише одну результативну спробу – на 51,90 м.
 
Зараз у кар’єрі Ганни відбуваються певні зміни. І разом з ними, сподіваємося відбудеться і повернення та перевершення її найкращих результатів.
 
– Сезон зовсім невдалий. У мене відбулися зміни: у середині сезону я змінила тренера. З Сергієм Павловичем Шурхалом у мене залишилися дуже хороші стосунки. Він багато в мене вклав, саме з ним я досягла своїх поки що своїх найкращих результатів. Я дуже поважаю цю людину і безмежно вдячна йому за все, що він для мене зробив. Але обставини склалися так, що я змінила тренера. Зараз працюю з В’ячеславом Римком.
 
Зараз у мене нові вказівки, нова техніка. Складно швидко перелаштуватися. При зміні тренера потрібно мінімум півроку-рік, щоб звикнути. З наступного сезону почну працювати вже чітко по цій методиці. Думаю, все стане на свої місця. Я знаю свої здібності і можливості, результати попередніх років це показують. Я всіляко намагатимуся повернутися на той рівень.
 
За великим рахунком, я потрапила на чемпіонат світу завдяки щасливому випадку. Я пройшла за рейтингом, без нормативу, 32-ю з 32 учасниць. Можна було передбачити, що буде такий виступ. Але не думала, що буде настільки низький результат. Якщо чесно, вже хочеться чогось нового. Зараз потрібно працювати і напрацьовувати.
 
У перші місяці роботи з новим тренером, які зміни можете відмітити?
 
Є технічні зміни, і на тренуваннях це дуже навіть помітно. Але на змаганнях голова ще відключається, старе змішується з новим. Є багато вказівок, і поки біжиш, думаєш не про те, як викинути спис, а як що і де правильно все зробити. І поки приходиш до фіналу, вже потрібно викидати спис, а в голові: «Що потрібно зробити?» 
Попередня статтяІгор Олефіренко – у двадцятці найсильніших марафонців на чемпіонаті світу
Наступна статтяАліна Шух: «У жодному разі не шкодую, що виступила на чемпіонаті світу» (ВІДЕО)