Перемога і п’ять призових місць українців на DecaNation-2017

252
9 вересня в Анже (Франція) відбулися вже традиційні міжнародні командні змагання DecaNation. Участь у цьогорічному турнірі взяли сім збірних, серед яких була й Україна.

Єдину перемогу українській команді принесла чемпіонка Всесвітньої Універсіади зі стрибків у висоту Оксана Окунєва. Цього разу, щоб стати першою, їй вистачило 1,88 м.

Маємо і кілька третіх місць. Зокрема, на дистанції 200 метрів: Аліна Калістратова замкнула першу трійку у змаганнях серед жінок (24,35 с), а Сергій Смелик – у змаганнях серед чоловіків (20,97 с). Таку ж сходинку посіли Анна Плотіцина з бігу на 100 метрів з бар’єрами (13,14 с), Євген Гуцол – з бігу на 800 метрів (1.49,54 хв) і Сергій Никифоров – зі стрибків у довжину (7,60 м).

Лілія Лобанова фінішувала четвертою з бігу на 800 метрів (2.10,06 хв), а Наталія Семенова посіла таке ж місце з метання диска (57,32 м). Четвертим був і Артем Шаматрин з бігу на 110 метрів з бар’єрами (14,20 с).

П’яті місця посіли Яна Качур з бігу на 100 метрів (11,88 с), Катерина Климюк з бігу на 400 метрів (54,61 с), Руслана Цихоцька з потрійного стрибка (12,82 м), Юрій Кіщенко з бігу на 2000 метрів (5.24,58 хв), Віктор Самолюк – зі штовхання ядра (18,66 м).

Олена Жушман стала шостою з бігу на 2000 метрів (6.26,74 хв), Ірина Новожилова – з метання молота (60,70 м), Віталій Бутрим – з бігу на 400 метрів (48,81 с).

Еміль Ібрагімов сьомим перетнув фінішну лінію на дистанції 100 метрів (10,92 с), а Дмитро Шеремет був сьомим з метання списа (66,29 м).

На жаль, Владиславу Малихіну не вдалося впоратися зі стартовими 5,00 метрами у секторі для стрибків з жердиною.

Збірна України у командному заліку посіла шосте місце(65 очок). А перемогли рекордсмени DecaNation за цим показником американці (122). Французи були другими (103), поляки – третіми (95).
Фото (с)Павло Маменко
Попередня стаття«Олімпійський урок»-2017: нагородження легкоатлеток і «Дитяча легка атлетика ІААФ»
Наступна статтяАліна Шух: «Вже відпочила й готова працювати далі»