Юлія Шматенко – у десятці найсильніших на півмарафоні серії IAAF Gold Label Road Race

268
Юлія Шматенко стала дев’ятою на півмарафоні Mattoni Ústí nad Labem у Чехії, який входить до серії IAAF Gold Label Road Race.

 
Тиждень тому трійка українців – Юлія Шматенко, Микола Нижник й Ігор Олефіренко, – схоже, лише розім’ялися на дистанції 10 км у Празі перед півмарафоном. Адже вже 16 вересня всі троє взяли участь у змаганнях серії IAAF Gold Label Road Race.
 
Юлія Шматенко у змаганнях жінок фінішувала дев’ятою з часом 1:12.45 год. Особистий рекорд українки на цій дистанції – 1:12.20 год, встановлений 16 жовтня минулого року у Кракові. Цього року, ще до чемпіонату світу у Лондоні, Шматенко бігла півмарафон у Душанбе і була там другою.
 
У змаганнях чоловіків Микола Нижник дебютував на півмарафонській дистанції. З часом 1:04.27 год він став 16-м. Ігор Олефіренко фінішував у десяти секундах позаду і був 20-м. Його 1:04.37 год майже на дві хвилини ліпше від його попереднього особистого рекорду (1:06.34 год), встановленого 7 травня 2016 року в Іновроцлаві.
 
Переможцями півмарафону у Празі стали Віола Джепчумба з Бахрейну (1:06.06 год) і Барселіус Кіпйего з Кенії (59.14 хв). Обидва атлети побили рекорд траси.
Попередня статтяЗі світу по нитці: олімпійський вісник
Наступна статтяОлексій Касьянов – у трійці найсильніших на турнірі Decastar!