Олену Бех відзначено нагородою ЕА

386
Президенту ФЛА Вінницької області й члену Ради ФЛАУ Олені Бех присвоєно нагороду ЕА для членів національних федерацій. Вручається вона особам, які робили й роблять вагомий внесок у розвиток своєї національної федерації упродовж тривалого часу.

 
Сьогодні Олена Володимирівна очолює ФЛА Вінницької області. Вона також відома багатьом як суддя легкоатлетичний змагань. Зі підсумками 2007 і 2015 років входила до десятки найкращих суддів України.
 
У якості тренера Олена Бех підготувала двох майстрів спорту міжнародного класу й сімох майстрів спорту України. Зокрема, серед її учнів один з найсильніших скороходів країни, учасник Олімпійських ігор Андрій Ковенко.
 
Починаючи з 1977 року, Олена Бех бере активну участь не лише у суддівстві, а й в організації і проведенні обласних і всеукраїнських змагань. Вона також є технічним делегатом на національних турнірах і міжнародних матчевих зустрічах, які проводяться на території України. У 2006 році була членом TIC на Кубку Європи з багатоборства в Ялті, а в 2013-му – керівником відділу нагородження на юнацькому чемпіонаті світу у Донецьку.
 
Олена Бех також працювала у департаменті змагань ФЛАУ. На нагороду ЕА членам національних федерацій її кандидатуру було висунуто у категорії «Технічний делегат».
Фото (с)Іван Качківський
 
Читайте також:
Попередня статтяЕА відзначила тренерськими нагородами Ігоря Лонського й Ірину Пустовойт
Наступна статтяВільнюські нововведення та урочистості ЄА