Віталія Матешка переобрано президентом ФЛА Івано-Франківської області на новий термін

250
Відбулася звітно-виборча Конференція Федерації легкої атлетики Івано-Франківської області.
 
За підсумками голосування делегати переобрали на новий термін чинного президента ФЛА Віталія Матешка. Віце-президентом Федерації став Володимир Антонець, генеральним секретарем – Оксану Кухній. Також було обрано Раду ФЛАІФ у складі 14 осіб, ревізійну комісію.
 
Очільники спорту області, які були присутні на Конференції у якості почесних гостей, побажали новообраному керівництву плідної праці. Президент ФЛАІВ Віталій Матешко представив делегатам нову амбітну передвиборчу програму та закликав колег до формування міцної команди однодумців задля розвитку легкоатлетичного спорту на Прикарпатті.
 
 
Окрім цього делегати Конференції проголосували за присвоєння звання «Почесний член ФЛАІФ» тренеру-викладачу Долинської ДЮСШ з понад 50-річним стажем Івану Максименку, майстру спорту з легкої атлетики Мирославу Андрійчуку, Заслуженому тренеру України та Заслуженому працівнику фізичної культури та спорту України Дмитру Яремчуку, а також неодноразовому призеру міжнародних та Всеукраїнських змагань з легкої атлетики серед ветеранів Івану Файчаку. Також було вручено пам’ятні відзнаки 14-м організаторам легкоатлетичних змагань в області, активістам та ведучим fm-радіо «Західний полюс» за активне та систематичне висвітлення легкої атлетики. 
Попередня статтяСпівпраця між біговими клубами та ФЛАУ: якою вона буде?
Наступна статтяТренерський штаб збірної обговорив майбутню роботу КНГ