До уваги атлетів! Вибори до Комісії атлетів ФЛАУ

164
18-21 липня 2018 року під час чемпіонату України з легкої атлетики у Луцьку відбудуться вибори у Комісію атлетів ФЛАУ. Проголосувати за обраних кандидатів зможуть усі атлети-учасники чемпіонату, а також атлети-члени ФЛАУ, які приїдуть на змагання у якості гостей.

 
Новообрана, як і діюча Комісія атлетів ФЛАУ, складатиметься з 11 осіб. Члени Комісії атлетів НОК України Наталія Добринська, Ольга Саладуха, Олена Говорова й Олександр Крикун входять до Комісії атлетів ФЛАУ автоматично. Ще сімох членів Комісії атлетів ФЛАУ обиратимуть шляхом таємного голосування на чемпіонаті України-2018.
 
Атлети, які бажають вступити до Комісії атлетів ФЛАУ, повинні надіслати свої фото та анкети на адресу media@flau.org.ua до 18 червня 2018 року. Для зручності анкету було створено також у Google Forms. Тож якщо для вас зручніший другий варіант, можете скористатися ним.
 
Впродовж тижня після завершення прийому анкет вони будуть опрацьовані і опубліковані задля ознайомлення з ними.
 
Вимоги до кандидатів:
1.       кандидати повинні бути громадянами України;
 
2.       кандидати повинні досягти 20-річного віку на момент початку проведення виборів, а саме 18 липня 2018 року;
 
3.       кандидати упродовж останніх чотирьох років (починаючи з 1 січня 2014 року) повинні бути учасниками як мінімум одного з офіційних міжнародних турнірів, а саме: Олімпійських ігор, чемпіонатів світу і Європи з легкої атлетики, чемпіонатів світу і Європи з легкої атлетики у приміщенні, чемпіонатів світу і Європи з легкої атлетики у вікових категоріях U23, U20, U18, чемпіонатів Європи і світу з кросу, чемпіонатів світу і Європи з напівмарафону, командному чемпіонаті світу зі спортивної ходьби, командному чемпіонаті Європи з легкої атлетики, Кубку Європи з метань, Кубку Європи зі спортивної ходьби, Кубку/командному чемпіонаті Європи з багатоборств, Кубку Європи з бігу на 10000 метрів;
 
4.       кандидати не повинні мати жодних санкцій, пов’язаних з порушенням Всесвітнього антидопінгового кодексу.
 
Заявки, які не відповідатимуть вимогам і в яких анкети будуть заповнені не повністю, розглядатися не будуть.
 
Процедура голосування і розподілу голосів:
–          голосування відбуватиметься упродовж усіх днів чемпіонату України;
–          кожен атлет отримає список кандидатів, у якому потрібно буде відмітити п’ятьох атлетів, яким він віддасть голоси.
 
Підрахунок голосів:
–          у Комісію атлетів ввійде як мінімум по одному представнику з кожного виду (спринт, витривалість, стрибки, метання, багатоборство). Це буде той атлет, який набере найбільшу кількість голосів з усіх кандидатів від виду;
–         ще двоє увійдуть до Комісії атлетів ФЛАУ виключно за кількістю набраних голосів, незалежно від виду, який вони представляють.