13 травня у столиці відбудеться Kyiv Euro Marathon

230
Найближчої неділі, 13 травня, у столиці втретє відбудеться Kyiv Euro Marathon.Традиційно учасники, яких очікується близько двох з половиною тисяч, бігтимуть від НСК «Олімпійський» до Либідської і назад декілька кіл, в залежності від обраної дистанції – марафон, півмарафон, 12 та 6 км. Також в рамках заходу відбудуться благодійний, дитячий забіги і забіг з домашніми собаками.
 
Цього року стартувати і фінішувати безпосередньо в чаші «Олімпійського» не вийде – арена готується до фіналу футбольної Ліги чемпіонів. Отож старт відбудеться за її межами, але на території комплексу, з боку Палацу Спорту. Переможцям марафону організатори обіцяють грошову винагороду 10 тисяч гривень, півмарафону – 5 тисяч гривень. За новий рекорд змагань на марафонській дистанції – додатково тисячу доларів.
 
Як повідомив на прес-конференції, яка передувала заходу, спортивний директор марафону Ігор Ліщинський, незважаючи на зміну маршруту, траса пройшла відповідну сертифікацію, отож її довжина складатиме необхідні 42 195 метрів (максимально припустима похибка – 0,1%).
 
Серед представників марафонської еліти, які візьмуть участь у марафоні та півмарафоні варто відзначити Івана Бабарику, Сергія Попова, Євгена Гливу, Олену Шевченко, Світлану Станко, а також білоруську атлетку Світлану Куделіч.
 
За словами директора Kyiv Euro Marathon Ігоря Олексієнка, змагання обслуговуватимуть дев’ять карет швидкої допомоги, також вздовж траси чергуватимуть співробітники «Червоного Хреста».
 
Член представництва Євросоюзу в Україні Юргіс Вілчінскас зазначив, що дана подія – один з елементів великих спортивних заходів, які приймає цього року Київ. І це має зробити українську столицю ще більш відкритою та цікавою для гостей як з інших міст держави, так і з-за кордону.
Попередня статтяІгор Гоцул взяв участь у міжнародних заходах з антидопінгу
Наступна стаття8th Nova Poshta Kyiv Half Marathon зібрав 574 090 гривень благодійних коштів