Вікторія Ткачук: призова трійка з одним з найкращих результатів у кар’єрі

307
Вікторія Ткачук відкрила міжнародний сезон змаганнями серії IAAF World Challenge в Осаці (20 травня). На Seiko Golden Grand Prix вона фінішувала другою з бігу на 400 метрів з бар’єрами.

 
Проте важливим є не стільки місце, скільки результат, з яким Ткачук подолала дистанцію. 55,98 секунд, показані нею в Японії, стали третім результатом у кар’єрі. Швидше вона бігала лише двічі – в олімпійському 2016 році. Зазначимо, що особистий рекорд Вікторії – 55,32 с.
 
В Осаці швидше Ткачук пробігла лише Сейдж Ватсон з Канади (55,58 с).
 
Ще одна українка – Марина Килипко – брала участь у змаганнях зі стрибків з жердиною. З результатом 4.41 м вона посіла п’яте місце. Перемогла американка Крістен Гіксон (4,61 м).
 
***
 
Змагання в Осаці стали другим етапом цьогорічної серії турнірів IAAF World Challenge. Перший же з них відбувся напередодні у Кінгстоні (Ямайка). Одна з дисциплін, а саме метання молота серед жінок, закінчилася найкращим результатом сезону у світі.
 
Американка ДіАнна Прайс спочатку повторила найкращий результат сезону у світі (75,96 м), а вже в наступній спробі перевершила його (76,27 м).
Попередня статтяКубок Європи з бігу на 10000 метрів: вечір особистих рекордів українців
Наступна статтяТріумф українців на півмарафоні IAAF Gold Label Road Races