Анна Рижикова: «Цей чемпіонат Європи – сходинка до більш серйозних успіхів»

20
Флеш-інтерв’ю зі срібною призеркою чемпіонату Європи з бігу на 400 метрів з бар’єрами дніпрянкою Анною Рижиковою(час – 54,51, рекорд сезону).
 
– Вірила, боролася за перемогу. Невелике розчарування залишилося, адже хотілося все-таки виграти перше місце. Тому що чемпіон – це чемпіон, а срібло все-таки не так. Хоча я рада і цьому, я показала все, на що здатна в даний момент. Не має до чого підкопатися.
 
– Минулого року, коли ви повернулися на доріжку після тривалої перерви, пов’язаної з важкою травмою, могли подумати, що вже цього року буде медаль чемпіонату Європи, і будете боротися за перемогу?
 
– Ми ніколи не форсували події, старалися йти поступово. Але якщо вже почала, то зворотного шляху не має. Я знаю, чого я прагну, які в мене подальші цілі. А цей чемпіонат Європи – проміжна сходинка. Тому, все йде за планом. Я сподіваюся, що далі будуть серйозніші успіхи.
 
– Більші успіхи – це які?
 
– Ну, що там у нас далі? Чемпіонат світу? Значить, поїдемо туди, будемо досягати там успіху.
 
– Чемпіонат світу в 2019 році буде в жовтні. Потрібно повністю змінювати підготовку. Думали вже над цим?
 
– Це не моя робота. Тренер готує мене фізично, а моє завдання – вийти, психологічно себе налаштувати і пробігти. Тренер Володимир Кравченко в мене молодець, і я вважаю, що він придумає, що з цим робити. Моя команда мене підтримає, а я просто вийду, і покажу все, на що здатна.