Євгенія Прокоф’єва: «Я люблю «крейзі» траси»

553
Євгенія Прокоф’єва на чемпіонаті Європи з кросу посіла 52-е місце у змаганнях серед жінок, подолавши дистанцію 8300 метрів за 28.23 хв.

– Я почала не надто швидко. Знала, що якщо відразу задати високий темп, ближче до фінішу може бути дуже складно. І мені вдалося досить рівномірно пробігти всю дистанцію, – говорить Євегнія Прокоф’єва.

Цей сезон склався для вас досить непогано, адже крім чемпіонату Європи з кросу, зокрема, був і основний турнір року – чемпіонат Європи у Берліні. Наскільки задоволені 2018-м?

Дуже задоволена! У цьому сезоні я стрибнула вище голови. Не очікувала, що зможу показати такі результати. І дуже рада ще й тому, що змогла відібратися на крос навіть при тому, що ми цілеспрямовано до нього не готувалися. Наступного сезону будемо дуже старатися з тренером, щоб показати ще вищі результати.

Траса вам сподоблася?

Мені дуже сподобалася траса. Я люблю «крейз» траси. Це справжній крос!
Попередня статтяАнна Жмурко: «Я задоволена своїм бігом на чемпіонаті Європи з кросу»
Наступна статтяЗмішана естафетна команда України – про виступ на чемпіонаті Європи з кросу