Вже цими вихідними Одеса прийматиме 4th Tavria V Odesa Half Marathon

217
Організатори Одеського півмарафону провели прес-конференцію, присвячену головній біговій події Південної Піальміри. 15 вересня в Одесі на 4th Tavria V Odesa Half Marathon очікується 3 500 бігунів з різних міст України та інших країн. Захід традиційно відбувається за підтримки Одеської міської ради.
 
– Вже четвертий рік поспіль на старти на березі Чорного моря виходять тисячі бігунів. Це не тільки одесити, але й гості з інших міст і навіть з-за кордону. До Одеси завітають атлети з понад 20 країн світу, у тому числі Фінляндії, Франції, Норвегії, Ірландії, Нідерландів, Німеччини, Португалії, Великої Британії та Сполучених Штатів. Одеський півмарафон не лише популяризує здоровий спосіб життя серед населення – такі заходи сприяють розвитку внутрішнього та зовнішнього туризму, економіки та популяризації України у всьому світі, – говорить генеральний менеджер Run Ukraine Дмитро Черніцький.
 
Забіг розпочнеться біля пам’ятника дюку де Рішельє з видом на порт Одеси і Воронцовський маяк. Далі він пролягатиме історичною частиною міста, уздовж Траси здоров’я, паркової частини, через набережні «Ланжерон» та «Аркадія». Учасники можуть милуватися історичними пам’ятками на маршруті та унікальними краєвидами Чорного моря.
 
Призовий фонд у 2019 році виріс майже вдвічі і складе 124 000 гривень. Серед чоловіків і жінок, які будуть бігти півмарафон, буде визначено по 5 призерів в абсолюті серед жінок і чоловіків. Вони отримають винагороду: від 8000 до 2 500 гривень. Також будуть нагороджені призери у вікових категоріях.
 
В естафеті Under Armour Relay 3х5+1х6.0975 км команда-переможець отримає грошову винагороду – 8000 гривень, а команди, які посіли 2 та 3 місця – пам’ятні призи.
 
Серед учасників командного забігу Team 4х21,0975 км також визначать переможців. Результатом у командному заліку є сума офіційних результатів усіх чотирьох членів команди, будуть нагороджені три найшвидкісніші команди: 1 місце – 6000 гривень, 2 місце – 4000 гривень, 3 місце – 2000 гривень.
 
– Для Одеси такі спортивні заходи дуже важливі, тому що вони об’єднують містян, укріплюють їх здоров’я і на створюють у місті неповторну святкову атмосферу. Одеська міська рада охоче підтримує такі ініціативи, адже їхній позитивний вплив на місто не обмежується якимись соціальними моментами, – зазначив Руслан Пуздрач, начальник управління фізичної культури і спорту Одеської міської ради. – За чотири роки існування Одеського півмарафону кількість учасників зросла у 4 рази, з 1000 до майже 4000. Багато з них приїжджають з інших міст і навіть з-за кордону, що дає привід говорити про зростання туристичної привабливості Одеси.
 
Під час Одеського півмарафону відбудеться дитячий забіг на дистанціях: 1000 м, 500 м та 100 м, на фініші яких кожен маленький учасник отримає свою власну медаль. Фінішери напівмарафонської дистанції отримають медалі з Воронцовським маяком. Бігуни на дистанції 10 км тепер також будуть отримувати медалі фінішера. Команди-учасники естафети будуть нагороджені медалями, що з’єднуються в єдине ціле як символ командної роботи.
 
Елітні спортсмени, що беруть участь у забігу:
21 км, чоловіки:
Оксенюк Сергій – 01:04:40 – Переможець Odesa Half Marathon 2018
Матвійчук Олександр – 01:03:58 – Переможець марафону у Північній Кореї
Бондаренко Анатолій – 01:10:48 – Бронзовий призер Odesa Half Marathon 2018
 
21 км, жінки:
Полтавська Валентина – 01:17:52 – Переможниця Odesa Half Marathon 2017
Оксенюк Оксана – 01:16:50 – Срібна призерка Odesa Half Marathon 2018
Кілярська Валентина – 01:15:25 – Багаторазова переможниця Чемпіонату України
 
Нагадаємо, що Одеський півмарафон 4th Tavria V Odesa Half Marathon – один із шести етапів бігової ліги Run Ukraine Running League 2019, що включає у себе старти в п’яти містах України: Київ, Дніпро, Львів, Одеса, Запоріжжя. Ліга орієнтована на любителів бігу, серед яких по завершенню останнього етапу визначать переможців серед чоловіків та жінок. Головний приз Run Ukraine Running League 2019 – участь у престижному міжнародному марафоні.
Попередня статтяУкраїнки тріумфували у складі переможців матчу Європа – США
Наступна статтяУкраїнець може отримати місце в керівництві WADA