Марина Килипко: «Хотіла потрапити у фінал, і це було можливо»

268
Третя спроба Марини Килипко на 4,50 метрів у секторі для стрибків з жердиною на чемпіонаті світу подарувала надію на те, що 4,55, як і кваліфікаційні 4,60 їй обов’язково підкоряться. І це була б чи не найкраща нагорода для спортсменки після такого складного для неї року. Проте реальність виявилося інакшою.

 
На жаль, 4,55 у Досі українці не підкорилися. Відразу після виступу проаналізувати і знайти причину цієї невдачі було складно.
 
– Я не можу поки що сказати, чого саме мені не вистачило на 4,55 метрів. Ще не проаналізувала всього і сама не можу зрозуміти, що було не так, – зі сльозами на очах говорить Марина Килипко.
 
Марино, цей сезон для вас був дуже складним. Досить багато довелося пропустити через травму. Коли ви почали повноцінно тренуватися і виступати?
 
Якщо всі почали сезон у травні, то я почала стрибати наприкінці червня. Проходила курс лікування, мені стало краще, я почала їздити на змагання. Не скажу, що показувала мегарезультати чи були мегавідчуття, але розуміла, що можу стрибати і показувати досить непогані метри. У Досі хотілося потрапити у фінал. Кваліфікаційні 4,60 метрів – це можливо, і я сама відчуваю це.
 
Тут були хороші умови. До цього на всіх змаганнях стрибала в поганих. Вони, звісно, для всіх були однакові, але то вітер, то холодно, то ще щось. А тут все було добре. Ті жердини, які я ще не брала цього сезону, тут змогла взяти, з ними змогла стрибати, але навіть вони для мене були м’якими сьогодні. Жорсткіші у мене були, я ще не стрибала на них цього сезону…
Фото (с)Олександр Акатов
Попередня статтяДоха-2019: Наталія Прищепа і Ольга Ляхова – у півфіналі з бігу на 800 метрів
Наступна статтяЮлія Левченко: «Ліпше стрибати при кондиціонерах, ніж при плюс 50»