Володимир Киц та Діана Ткаченко виграли чемпіонат України-2019 з бігу на 1 милю

312
У Чернівцях в рамках ювілейних, 15-х за ліком змагань «Буковинська миля» відбувся чемпіонат України з бігу на 1 милю.
 
В елітних номінаціях «абсолют» переможцями стали представник Київської області Володимир Киц (4 хв. 40 сек.) та Діана Ткаченко з Миколаївщини (5.31). Зазначимо, що для Володимира ця перемога тут – четверта поспіль, що є рекордом «Буковинської милі». Окрім нього чотири перемоги, але не поспіль, має в активі і волинський кіцманчанин Олександр Борисюк.
 
Традиційно національним змаганням передував масовий забіг для всіх охочих на дистанцію 2 милі. Почесним гостем заходу цього разу був зірковий веслувальник, дворазовий олімпійський чемпіон Юрій Чебан з Одеси. А головним організатором, нагадаємо, є місцевий зірковий олімпієць – найкращий спортсмен України 2006 року, чемпіон Європи та світу з бігу на 1500 м Іван Гешко.
 
Традиційно серед всіх учасників були розіграні цінні призи. Також спеціальні нагороди вручили наймолодшій учасниці (4-місячна донька МС з легкої атлетики Марії Руснак-Дашкевич та чемпіона області з футболу Олександра Руснака) та найстаршому учаснику (Танасій Маковійчук, 1949 р.н.).
 
З повними результатами змагань можна ознайомитися за ЦИМ посиланням
 
За інформацією SportBuk.com
Попередня статтяНадія Боровська: «Не могла підвести свого синочка»
Наступна статтяГанна Гацько-Федусова: «Не потрібно сподіватися на диво. Потрібно повірити в себе»