Інна Кашина: «Коли побачила на 50-ці, що чоловіки не доходять до фінішу, дійсно злякалася»

335
Інна Кашина на чемпіонаті світу у Досі посіла 29-те місце зі спортивної ходьби на 20 км (1:41.44 год). Знаючи, як важко Інні після всіх змагань, наступного дня розмову почали саме з цього питання.

 
– Якщо говорити про самопочуття, то на деяких змаганнях мені було ще гірше після фінішу, – говорить Інна Кашина. – Мені не підходять такі кліматичні умови, як у Досі. Я в них не можу тренуватися, завжди відчуваю проблеми з травленням і шлунком. Тому через них і особливості свого організму навіть не змогла досягти пікового ступеню крепатури і втоми.
 
Мені подобається йти швидко, коли можу проявити вибухову силу і додати. Розуміла, що так не буде, але почала наздоганяти групу. А кілометрі на восьмому-десятому спазмувало шлунок, і так я йшла всю другу десятку. Навіть вдихнути нормально на могла. Дуже старалася, але не могла йти швидше. Це все саме через мої індивідуальні особливості організму.
 
Складно було не помітити, наскільки сильно ви хвилювалися, коли їхали на змагання. Все ж зіграли роль ті жахи, які коїлися на трасі під час марафону і 50-ки?
 
Коли побачила на 50-ці, що чоловіки не доходять до фінішу, дійсно злякалася. А коли почалися змагання, злякалася ще більше. Вразило і те, наскільки сильні дівчата у світі. Я навіть подумати не могла, що китаянки за таких умов зможуть пройти настільки швидко. Тепер чекатимемо чоловічу 20-ку. Сподіваюсь, хлопці покажуть високі результати.
 
Серед учасників буде і ваш чоловік Іван Лосєв. Попри всі складнощі, зможете йому сказати, що все, насправді, не так і страшно?
 
Я вже багато чого сказала Івану… Можливо, і не потрібно було всього говорити, зокрема, про відчуття. Але він так хвилювався за мене! Хотів знати все, до дрібниць.
 
Тепер я все зроблю для того, щоб допомогти йому показати те, що він може. І він це зробить, я впевнена. Вірю в нього і навіть не сумніваюся у тому, що Ваня покаже той результат, до якого ми так довго готувалися і для якого так багато тренувалися.
Попередня статтяСергій Смелик: «20,55 – мій особистий рекорд по другій доріжці»
Наступна статтяЯрослава Магучіх: «Перемогла саму себе, встановивши два рекорди»