Нове життя легкоатлетичного манежу Київської МШВСМ

914
У Києві за участі мера столиці Віталія Кличка та його брата Володимира після реконструкції відкрили легкоатлетичний манеж Київської міської школи вищої спортивної майстерності, що на Березняках.
 
Після реконструкції на території манежу з’явилися сучасний зал із трибунами на 300 місць, тренувальні зали, зокрема, з біговими доріжками. Є сектор для стрибків у довжину. А також – зали для боксу, настільного тенісу та вільної боротьби, нові роздягальні та душові.
 
Як повідомляє офіційний сайт ФЛА м. Києва, для манежу закупили понад 1,3 тисяч одиниць професійного спортивного обладнання, виготовленого в Україні, Європі та США.
 
Вмонтовані у покриття манежу датчики підраховують кола під час бігу на 3-5 км. Також є система фіксації фальстарту та фотофінішу, яка дозволяє відстежувати результати великої кількості учасників змагань. На інформаційні табло автоматично виводяться результати змагань.
Будівля манежу тепер є енергоощадною та має сучасні системи вентиляції та опалення. Створені умови і для комфортного пересування людей з інвалідністю. Здійснили також благоустрій території навколо спортивного приміщення.
 
 
«Цей спортивний об’єкт стане однією з найкращих тренувальних баз в Україні. Ми поспілкувалися зі спортсменами – всі задоволені. За рівнем оснащення легкоатлетичний манеж на Березняках може претендувати на сертифікацію для проведення національних та міжнародних змагань. Переконаний, у цій будівлі буде дуже багато спортивних досягнень, що підніматимуть нашу країну ще на вищий рівень», – сказав під час церемонії відкриття Віталій Кличко.
 
В оновленому манежі вже тренуються олімпійці, члени національних збірних, відомі легкоатлети, борці. Але доступ до манежу матимуть і школярі та всі активні кияни, які займаються фітнесом, оздоровчою фізкультурою та любительським спортом. Манеж працює з 6 до 22 години.
 
 
Незабаром відбудеться сертифікація легкоатлетичної арени. А вже цієї неділі манеж прийматиме перший старт з легкої атлетики – на призи дворазового Олімпійського чемпіона Валерія Борзова.
Попередня статтяПередумови для створення метального центру на Київщині
Наступна статтяЛісабонські перемовини